Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 23, Pasjonat
  • 1810
  • 3612
  • 19

Koniec Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę

@irek6311napisał(-a)

@wscieklaewka  pozostaniesz do czasu aż taryfa wygaśnie, migracja jest nieunikniona Emotikon: Mrugający

Co Ty nie powiesz 🤣 @irek6311 

Moja taryfa nie wygaśnie bo zaraz się znerwuję i zaktywuję następny pakiet za 300 PLN a wtedy nie mogą mnie wygasić - tak ja myślę Emotikon: Język Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3098
  • 3337
  • 105

@wscieklaewka  migracja do nowej taryfy > nieunikniona, po co się kurczowo trzymać tej taryfy, jeśli rzucasz tyle kasy na rok z góry, to może lepiej Flex, ja zachowawczo na prepaid jadę, nawet jakby dziś wygasili prepaid, to kilka złoty wisi Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 23, Pasjonat
  • 609
  • 697
  • 19

Na razie na pewno Orange wycofa dwie taryfy które są w tytule. Uważam że spekulacje co do innych ruchów są mało wskazane i mogą tylko wprowadzić zbędne zamieszanie. 

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
Poziom 23, Pasjonat
  • 1810
  • 3612
  • 19

@spironapisał(-a)

Na razie na pewno Orange wycofa dwie taryfy które są w tytule. Uważam że spekulacje co do innych ruchów są mało wskazane i mogą tylko wprowadzić zbędne zamieszanie. 

No właśnie,- Orange wycofuje wyłącznie dwie, a moja zostaje - zżyłam się bardzo z "One" i "One" zżyło się zemną Emotikon: Mrugający

Pozdrawiam @spiro  Emotikon: Szczęśliwy