Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Karta

Witam mój wujek który posiada kilkanaście lat numer itp. ma kartę idea pop 🤭.i chodzi o to że już nie czyta mu karty a na konce ma ponad 1000 zł jest szansą jeszcze odzyskać tą kasę??

4 ODPOW. 4

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Karta

Jeśli jest to karta starego typu (nie wspierająca LTE), wystarczy podejść do salonu Orange i wymienić kartę SIM (bezpłatnie).

Osoba z dowodem osobistym na którą jest zarejestrowany numer. 

 

Pomyśleć nad zmianą taryfy na Orange Free.  

😉

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Karta

Istnieje też ewentualnie możliwość zwrotu tych środków w przypadku przemienienia numeru co i niej sieci, utraty ważności konta czy przejścia na do Nju, Flex bądź prepaid. 

 

https://www.orange.pl/zobacz/zwrot-srodkow

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Karta

@Fabregas4 jeżeli karty nie czyta, a jeszcze SIM stary, to przysługuje bezpłatna wymiana w salonie. Ta sprawę załatwić osoba, na którą zarejestrowany jest numer i trzeba zabrać dowód osobisty.

Jeżeli nastąpiła utrata waźnosci karty SIM, to najlepiej doładować konto, aby zgromadzone środki nie przepadły. Czas 7 dni od zablokowania.

Jeżeli z numeru nie będzie już korzystanie, to odzyskanie środków jest możliwe po przeniesieniu numeru do innego operatora, nie Orange. Po przeniesieniu składa się wniosek o zwrot środków, ja składałem na infolinii. Zwrot nastąpił na podane konto bankowe, pomniejszony o 20 zł.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Karta

@Fabregas4 

Karta to Pikuś, pytanie czy numer jest jeszcze aktywny, czy już się kompletnie zdezaktywował. Jeśli od dezaktywacji numeru minął dłuższy czas to pieniądze przepadły. Miałem podobnie z szanowną mamusią mojej małżonki. Oczywiście zawsze możesz próbować interweniować w BOK, powinni Ci udzielić wiążących informacji (mając wgląd w stan konta).