Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie ważności bonusowych gb

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Przedłużenie ważności bonusowych gb

Mam pytanie jeśli mam 50 gb bonusu ważne 14 dni i przedłużę ważność o rok kodem *101*365#  

a następnie doładuje konto za 5 zł przez aplikacje i otrzymam bonus 10gb ważne 2 dni + 2,5 gb z orange free

to będę miał 50 gb ważne rok + 12,5 gb ważne rok czy 50gb ważne rok + 12,5 gb ważne 2 dni ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Przedłużenie ważności bonusowych gb

@ketrasaArtur , zapis z regulaminu Więcej czasu na Internet:

 

Pokaż szczegóły
Przedłużeniu ulegają środki na Internet zsumowane w ramach:
a. bonusu gigabajtów na start po aktywacji startera w Orange Free na kartę,
b. bonusów gigabajtów przyzwanych po doładowaniu konta w ramach promocji „Internet za darmo”,
c. środków z innych usług i promocji, które są sumowane ze środkami z wyżej wymienionych usług.

A tutaj zapis z Regulaminu Podwójne doładowanie w aplikacji Mój Orange:

 

Bonusowe gigabajty przyznane w ramach Bonusu sumują się z bonusowymi gigabajtami przyznanymi w ramach usługi „Internet za darmo” w taryfie Orange Free na kartę i mogą przyjąć ich ważność lub wydłużyć ważność sumy zgormadzonych środków w zależności od sytuacji na koncie Abonenta.

 

@Kreshi 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Przedłużenie ważności bonusowych gb

@Kreshi przedłużenie GB dotyczy tylko tych po doładowaniu konta. Nie obejmuje GB promocyjnych otrzymanych poza doładowaniem konta głównego. Jeżeli po przedłużeniu doładujesz konto, to ważność będzie najdłuższego czasu ważności. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Przedłużenie ważności bonusowych gb

@ketrasaArtur , zapis z regulaminu Więcej czasu na Internet:

 

Pokaż szczegóły
Przedłużeniu ulegają środki na Internet zsumowane w ramach:
a. bonusu gigabajtów na start po aktywacji startera w Orange Free na kartę,
b. bonusów gigabajtów przyzwanych po doładowaniu konta w ramach promocji „Internet za darmo”,
c. środków z innych usług i promocji, które są sumowane ze środkami z wyżej wymienionych usług.

A tutaj zapis z Regulaminu Podwójne doładowanie w aplikacji Mój Orange:

 

Bonusowe gigabajty przyznane w ramach Bonusu sumują się z bonusowymi gigabajtami przyznanymi w ramach usługi „Internet za darmo” w taryfie Orange Free na kartę i mogą przyjąć ich ważność lub wydłużyć ważność sumy zgormadzonych środków w zależności od sytuacji na koncie Abonenta.

 

@Kreshi