Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy w ofnk bonus 10GB za doładowanie w aplikacji przedłużymy majac za darmo w Orange?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1590
  • 5432
  • 59

Czy w ofnk bonus 10GB za doładowanie w aplikacji przedłużymy majac za darmo w Orange?

Czy w ofnk bonus 10GB za doładowanie w aplikacji przedłużymy mając za darmo w Orange?

Zgodnie z regulaminem podwojony bonus 2x5GB w ofnk nawet mając usługę Za darmo w Orange tak samo się sprawdza, wysyłając SMS na nr 411 o treści ILE, jak standardowe bonusy za doładowania w ofnk, które wykluczają się z usługą Za darmo w orange.

 

Regulaminowo tutaj nie stracimy bonusu po rezygnacji z usługi Za darmo w Orange i wtedy na pewno przedłużymy. usługą Więcej czasu na internet.

Traci się wszystko na 411 w odwrotnym przypadku.

 

Czy tylko doładowanie przedłuży bonus 10GB za doładowanie w aplikacji przy aktywnej usłudze za darmo w Orange w ofnk?

W aplikacji na pewno nie ma guzika do przedłużenia tych GB.

 

PS. Skoro przy korzystaniu z usługi Za darmo w Orange nie ma guzika dla usługi Więcej czasu na Internet na stronie MO przy koncie z GB, to po analogi, gdy nie ma usługi za darmo w Orange nie powinno być guzika dla usługi Więcej czasu na wszystko.

Dla mnie to jest naciąganie na niekorzystną usługę, skoro nie korzystamy z usługi Za darmo w Orange.

Jak nie korzystamy z usługi Za darmo w orange to usługa Więcej czasu na Internet zapewnia nam to samo i to nawet o kilka dni dłużej.

Do pomysłów to chyba  wrzucę likwidację Naciągającego Guzika na stronie MO-zakładka [zobacz szczegóły].

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Czy w ofnk bonus 10GB za doładowanie w aplikacji przedłużymy majac za darmo w Orange?

Zastanawiam się, czemu oferta na kartę jest tak skomplikowana, że trudno skorzystać z usług, które są oferowane. Nieliczni jako tako się łapią, ale testują na własnej skórze, z czego można skorzystać. Jakoś FLEX jest bardziej przejrzysty, mimo dokładania różnych promocji i usług. W ofercie na kartę, jest dodana usługa, jak np. z przedłużeniem ważności GB, coś doklejone do apki, ale nie do końca to, z czego moglibyśmy chcieć skorzystać. Jak chcesz kliencie skorzystać z usługi, to sobie ją znajdź. Nawet na stronie Orange nie zawsze udaje się znaleźć, to co potrzebne. Czasami się skorzysta z danej usługi o ile wiadomo, że coś takiego jest lub ktoś przypomni. Dla nowego użytkownika odnalezienie usług, o których może nawet nie słyszał, to już los na loterii. Strona oferty na kartę poprawiona jest w stosunku do tego, co było kilkanaście miesięcy wcześniej, ale żeby nie @andrzej1441 i jego opisy, o pewnych usługach i możliwościach sam bym nawet nie wiedział.

 

Pomysł trzeba założyć, ja zagłosuje.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1590
  • 5432
  • 59

Czy w ofnk bonus 10GB za doładowanie w aplikacji przedłużymy majac za darmo w Orange?

Nie jest tak źle. Zawsze trzeba trochę czasu poświęcić , aby wybrać najbardziej odpowiadającą ofertę. Straty i zyski z komplikacji oferty są obustronne. Obecnie dla mnie jest to nawet bardzo korzystne, bo Orange nie opłaca się na załatać niektórych dziur.

Jeśli chodzi o ważność konta na wychodzące to orange i tak jest zdecydowanie lepsze od fioletu.

Jak się odkryje dziury to nawet tylko 7 dniowa bez dodatkowych opłat gwarancja zwrotu złotówek nie przeszkadza a podwyżkę RWK traktuje się z uśmiechem.

We fiolecie bez opłat zwracają złotówki dopóki konto jest ważne na przychodzące dlatego nadal trzymam starego INKa z nieaktywym RWK za 50 zł (24GB na rok za 50 zł), ale aktywnymi NBL - koszt 5 zł co 3 miesiące. Czasami pobierze 5 zł za NBL czasami nie, czyli czasami 5 nocek co 3 miesiące mam za darmo. Akurat tyko ta konkurencja ma samodzielny maszt i to idealnie widoczny, ale tylko z jednego okna parterowego budynku bez przeszkód.

 

PS.

Najbardziej, kiedyś wkurzyłem się na siebie przy zerowaniu licznika odnowień. Przy reklamacji na czacie nie zażądałem nr reklamacji i później nie \dostałem odpowiedzi. Formalnie powinna reklamacja zostać uznana i teraz już bym miał za 1 zł dziennie no limit ze średnim bonusem dziennym około 23 GB a jest około 15 GB.