Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta została zdezaktywowana. Czy jest możliwość jej przywrócenia?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55140
  • 655

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

@Kaszeb94  nawet jak założysz konto, będzie to na inne dane, a czat nie będzie rozmawiał o usługach na inną osobę. 

Ochrona danych i niestety dwóch różnych użytkowników usług 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

To kiepsko. W takim razie  jeszcze raz telefonicznie uderzę do BOK, choć boję się, że znów odeślą mnie z kwitkiem, jak za pierwszym razem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5683
  • 23054
  • 197

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

@Kaszeb94 

Najprościej to byłoby faktycznie kupić starter, zarejestrować MO na nim na swoje dane i dostęp do czatu miałbyś od razu. Nie musisz korzystać z tego numeru który kupisz, to niewielka strata. Przy odrobinie szczęścia ten numer o który chodzi pojawi się "automagicznie" na koncie MO (PESEL oczywiście musi się zgadzać).


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1664
  • 5757
  • 67

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

@j131też miałem to zaproponować, ale rejestracja na mamę. Ponadto przy zakładaniu konta w MO decyduje pesel o przekazaniu danych do MO. Może nagle okazać się, ze będą dostępne dawno zapomniane numery. Dzieje się tak dlatego, że przy zakładaniu konta MO wykorzystuje się inną bazę danych niż przy normalnym bieżącym korzystaniu z MO.

Likwidacja niespójności baz między inny polega na usunięciu konta MO i ponownym założeniu.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

Panowie, sprawa rozwiązana, w dodatku z pozytywnym dla mnie finałem. Była nerwówka, ale jest już w porządku. Dziękuje wszystkim z całego serca za wskazówki i wszelką pomoc, zwłaszcza jednemu użytkownikowi, ale nie będę zdradzał publicznie jest nicka, bo może sobie tego nie życzyć, a i inni mogliby poczuć się urażeni. Jeśli to czyta, a z pewnością tak jest, to jeszcze raz jej pięknie dziękuję. Ukłony do samej ziemi! 

Jesteście fajną społecznością i pomocną, co w dzisiejszych czasach niestety nie jest standardem, a chciałoby się, żeby było inaczej. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18784
  • 53815
  • 739

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

@Kaszeb94 tutaj zawsze niemożliwe sprawy podpowiadamy jak rozwiązać od ręki, na cud trzeba trochę poczekać.

Fajnie, że udało się pozytywnie rozwiązać sprawę.

Podpowiem jeszcze, że warto doładować konto odzyskanego numeru i skorzystać z usługi Więcej czasu na internet. Koszt aktywacji na rok to 29 zł, polecam aktywację kodem USSD: *101*365# i zielona słuchawka. Najważniejsze, że można aktywować kolejny rok, więc po użyciu kodu USD: *101*365# drugi raz, czas się sumuje i ważność numeru wynosi już dwa lata. Ja maksymalnie aktywowałem trzy razy. Pewnie więcej też się da, ale po doładowaniu konta za 100 zł, wystarczy na wydłużenie ważności na trzy lata. Oczywiście wydłuża się ważność konta GB z doładowań oraz konta głównego złotówkowego.

Więcej info: https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/31349/fa1ee392-ea88-4300-9320-b5fa7ab2d5d5.pdf