Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozmowa, ktora sie nie odbyla


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 76
  • 0

Rozmowa, ktora sie nie odbyla

Witam, wykonałem kilkadziesiąt połączeń. Co jest dziwne przyszły mi koszta smsów tylko za dwa + jedno w czasie którym nie prowadziłem tak długiej rozmowy, ponieważ wszystkie posiadały max 1min (do tego jeszcze SMS przyszedł w czasie kiedy przez dłuższy czas telefon był w spoczynku). Tak samo czemu nie przyszły takie smsy do innych rozmów?

 

  • To już nie pierwsza anomalia na moim telefonie, czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć o ci tutaj chodzi? Telefon jest na pewno zainfekowany.  

Screenshot_20240629-213346_Messages.jpg
8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5633
  • 22874
  • 190

Rozmowa, ktora sie nie odbyla

SMSy przychodzą kiedy chcą. Nie ma gwarancji że przyjdą w ogóle. Sprawdź wykaz połączeń.

Jeśli masz podejrzenia że coś szkodliwego zainstalowałeś to zresetuj telefon do ustawień fabrycznych.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13388
  • 54854
  • 648

Rozmowa, ktora sie nie odbyla

@Swiniak  przecież możesz zadzwonić na infolinię i zapytać. W poniedziałek od 8:00 najlepiej 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1570
  • 6762
  • 47

Rozmowa, ktora sie nie odbyla

Sprawdź biling w Mój Orange.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2059
  • 5653
  • 188

Rozmowa, ktora sie nie odbyla

A co mówi historia połączeń wychodzących w telefonie ? Nie koniecznie z tej godziny. Masz tam czasy trwania połączeń i po tym  szukaj. Poza tym biling jak już pisano. Może nie nastąpiło rozłączenie po rozmowie.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 76
  • 0

Rozmowa, ktora sie nie odbyla

Ale nie sądzicie, że takie wiadomości powinny przyjść do każdej wiadomości, a nie tylko do dwóch z kilkudziesięciu i to jeszcze po dłuższym czasie + wtedy kiedy telefon był w spoczynku (pomijając już nie zgadzając się czas rozmowy.) Jest możliwe, że za pomocą zawirusowanego telefonu, ktoś wykonuje połączenia za mnie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5633
  • 22874
  • 190

Rozmowa, ktora sie nie odbyla

Pytasz czy sądzimy. Odpowiadam: nie sądzę.

Sprawdź wykaz połączeń to nie będziesz musiał się nikogo pytać co sądzi o twoim telefonie; będziesz wiedział sam.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 76
  • 0

Rozmowa, ktora sie nie odbyla

Wszyscy piszecie, żeby sprawdzić w mój Orange,, ale po co skoro mam to wszystko w ostatnich połączeniach? Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego pojawiły się tylko wiadomości od 2 wiadomości m, skoro połączeń wykonałem kilkanaście? U mnie n8e brakuje absurdów na telefonie tego typu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5633
  • 22874
  • 190

Rozmowa, ktora sie nie odbyla


@Swiniaknapisał(-a)

Wszyscy piszecie, żeby sprawdzić w mój Orange,, ale po co skoro mam to wszystko w ostatnich połączeniach? Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego pojawiły się tylko wiadomości od 2 wiadomości m, skoro połączeń wykonałem kilkanaście? U mnie n8e brakuje absurdów na telefonie tego typu.


Połaczenia z bilingu dostępnego na MO i połączenia z listy połączeń (NA TWOIM TELEFONIE) się zgadzają ze sobą? Jeśli tak to o co Ci chodzi? Że nie doszedł jakiś SMS? No to nie doszedł, co się dziwisz? SMSy czasem się gubią. Jeśli masz kiepski zasięg to całkiem często.

Nikt tu nie ma kryształowej kuli żeby zobaczyć co się dzieje w Twoim telefonie. Uważasz że coś z nim jest nie tak to go zresetuj do ustawień fabrycznych, będzie prawie jak nowy.