Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta została zdezaktywowana. Czy jest możliwość jej przywrócenia?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Karta została zdezaktywowana. Czy jest możliwość jej przywrócenia?

Rozumiem, dzięki. Innym też dziękuję, że dołożyli swoją cegiełkę.

Teraz jeśli można, zmienię trochę temat i możliwie krótko opiszę swój problem, a nie chcę zakładać nowego wątku i zaśmiecać forum.


Otóż niedawno skończył mi się okres na połączenia przychodzące i moja karta została zdezaktywowana. Wiem, że istniała możliwość reaktywacji, jeśli nie upłynęło od tego momentu bodajże pół roku. Około godziny temu dzwoniłem na BOK i Pani na linii powiedziała mi, że nie ma takiej możliwości i trzeba kupić nowy starter. Faktycznie tak jest czy można coś z tym fantem jeszcze zrobić? Co ciekawe, bot przed rozmową zidentyfikował mój numer w systemie, więc chyba jeszcze nie trafił do puli, prawda? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. 

 

 

 

 

 

____________________

*Post wydzielony a tematu "Czy istnieje możliwość rozmowy z doradcą z czatu technicznego bez konieczności logowania do MO?" - moderator Wojciech.

25 ODPOW. 25

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37035
  • 1373

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

Doradca bezpośrednio nie sprawdzi. Musi być skierowane zgłoszenie na tzw drugą linię - wtedy jest sprawdzane czy już ten numer jest przeznaczony na inne cele czy można go odzyskać dla Ciebie.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Czy istnieje możliwość rozmowy z doradcą z czatu technicznego bez konieczności logowania do MO?

A jak to mniej więcej ubrać w słowa? Poprosić o przekierowanie czy zwrócić się o złożenie wniosku o przywrócenie numeru?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37035
  • 1373

Czy istnieje możliwość rozmowy z doradcą z czatu technicznego bez konieczności logowania do MO?

Może to absurd, ale to jest realizowane jako zgłoszenie techniczne.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1593
  • 6892
  • 51

Karta zdezaktywowana pół roku temu. Da sie przywrócić?

 

Tak tylko na marginesie to warto zakładać i powinien to być nowy wątek bo to inny temat, powala łatwiej wyszukać po tytule i również oznaczyć rozwiązanie. 

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

In spe będę miał to na uwadze, przepraszam za kłopot. 😉

Chciałbym prosić o zmianę tytułu tego wątku. Karta nie została dezaktywowana pół roku temu, ale niedawno. Dokładnej daty nie pamiętam, ale to pewnie było około dwa lub trzy tygodnie temu. O dacie pół roku wspomniałem, bo gdzieś wyczytałem, że jeśli nie przekroczono takiego terminu, to numer da się odzyskać. Zresztą mój znajomy przywracał kiedyś swój numer, tyle że u konkurencji. Musiał tylko telefonicznie złożyć jakiś wniosek i czekać na rozpatrzenie, które okazało się pozytywne.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55140
  • 655

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

@Kaszeb94 po tak krótkim czasie numer jest w kwarantannie. Masz kartę SIM i dostęp do tej karty od tego numeru?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

Tak, mam fizyczny dostęp do karty SIM, numer był zarejestrowany na mnie. Gdy dzwonię ze stacjonarnego (też z Orange) słyszę, że nie ma takiego numeru. Jak wcześniej wspomniałem, dziś Pani doradca powiedziała mi, że nic w tej sprawie nie można zrobić i żebym sobie kupił starter z nowym numerem. Logowania do MO nic nie dają, bo nie pamiętam e-maila, a za pomocą numeru nie chce się zalogować, więc jestem w kropce.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18784
  • 53815
  • 739

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

@Kaszeb94 najprościej było by odzyskać numer przez aplikację Mój Orange. Jeśli jest problem z logowaniem, to warto zresetować hasło.

Konsultant również powinien pomóc, czy to w odzyskaniu numeru, czy w odzyskaniu hasła do MO.

Nie jest jeszcze za późno, więc jak jeden konsultant nie pomógł, to dzwoń ponownie, trafisz na innego, który pomoże przywrócić numer.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Karta została zdezaktywowana. Cze jest możliwość jej przywrócenia?

Próby zalogowania się do MO kończą się tym, co jest pokazane na zrzutach ekranu.

Kaszeb94_1-1720274456892.png

Kaszeb94_2-1720274547203.png