Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

KONIEC SKARBONKI !!!!


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!

Witaj @jan1 

Napisałam co myślałam - doładowuję sobie konto co parę dni najniższym nominałem, czyli pięciozłotówką no i za chwilę otrzymuję SMS-a o przyznaniu mi bonusu ( nie pamiętam, ale chyba 2 GB ważny raptem dni kilka, wiadomo, że jeśli mam pakiet to nie wykorzystam tych GB bo nie ) Są też ludzie którzy w ogóle nie korzystają z internetu w telefonie, a dostają po doładowaniu konta gratisowe GB, a za chwilę przychodzi następny SMS o treści " twoje środki zostaną zablokowane, doładuj konto by móc nadal korzystać z GB" nie doładuję bo mi się akurat nie chce, więc dnia następnego SMS - twoje środki straciły ważność ( nie pamiętam czy w międzyczasie nie ma jeszcze jakiegoś SMS-a gdyż je kasuję.)

Osobiście mam dość tych powiadomień, dlatego uznałam, że Orange mogłoby uruchomić coś z czego abonenci byliby bardziej zadowoleni ( i mieli wybór 🤔 taki lub inny ) Co mam zrobić gdy nie chcę mieć żadnych powiadomień SMS o przyznawaniu jakichś bonusów typu GB za doładowanie konta ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

KONIEC SKARBONKI !!!!

Witam 

@wscieklaewka proponuję porozmawiać telefonicznie z konsultantem lub  na czacie i stanowczo prosić o zablokowanie takich niechcianych SMS , ponieważ  z perspektywy czasu takie powiadamianie SMS staje się bardzo irytujące . Życzę wytrwałości i powodzenia .


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

KONIEC SKARBONKI !!!!

Czas skonsumowania środków ze skarbonki mija.

Extra doładowania mimo zamknięcia usługi były w czerwcu i wrześniu.

W grudniu nie doczekam się już.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

KONIEC SKARBONKI !!!!

Pamiętajcie że dzisiaj ostatni dzień aby przelać środki ze Skarbonki! 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

KONIEC SKARBONKI !!!!

najlepiej na czacie z konsultantem - wykorzysta się ją do zera.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

KONIEC SKARBONKI !!!!

Ja już dawno poprzelewałem 🙂


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

KONIEC SKARBONKI !!!!

Mi zostało kilkadziesiąt groszy. Za to chyba mam jeszcze niewykorzystanych kilkaset żappsów hmmm


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

KONIEC SKARBONKI !!!!

Ja żappsy właśnie przed chwilą powymieniałem na różne produkty w apce i mam czas 3 miesiące na ich wykorzystanie 😉


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

KONIEC SKARBONKI !!!!

Ja po przeczytaniu posta o skarbonce 🙂 Na szczęście nie trzeba dziś odebrać 😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

KONIEC SKARBONKI !!!!

@ketrasaArtur Szkoda tylko że Orange nie zwrócił tego na główne konto lub paczkę GG a tak na pewno z milion zarobił za free.