Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

KONIEC SKARBONKI !!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

KONIEC SKARBONKI !!!!

To pewnie "skutek uboczny" działania doradcy.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!

😮Pewnie tak, ale dziś doładowałam konto kwotą 50 PLN i otrzymałam przed chwilką dwa SMS-y

Jeden : Twoje Konto Promocyjne zostało doładowane na kwotę 15 zł. Środki są ważne do 2020 - 08 - 31.

Drugi SMS - Otrzymałeś właśnie 25 GB ważne 50 dni. Aby sprawdzić saldo wyślij ILE DANYCH na 901.

 

Wydaje mi się, że to dotyczy " Masz za staż " - sama nie wiem bom jest trochę nie w formie dziś 🙂

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

KONIEC SKARBONKI !!!!

Z SMSów widać, że taryfa to orange One.

Trochę zaskakuje ważność środków na koncie promocyjnym 93 dni jak w przypadku OFnK przy 50 zł - tu były jakiejś kombinacje przy ważnoości na wychodzące.

Bonus GB 50 dni jak w One - już bez kombinacji.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!


@andrzej1441napisał(-a)

Z SMSów widać, że taryfa to orange One.

Trochę zaskakuje ważność środków na koncie promocyjnym 93 dni jak w przypadku OFnK przy 50 zł - tu były jakiejś kombinacje przy ważnoości na wychodzące.

Bonus GB 50 dni jak w One - już bez kombinacji.

 


@andrzej1441 

Ja to w ogóle nic nie zrozumiałam z tego gdyż nie wiem co zrobić z tymi bonusami ponieważ mam wykupiony pakiet za 300 PLN na rok, a 6 go czerwca będę aktywowała następny roczny pakiet, więc te dodatkowe atrakcje i tak przepadną. Przekazać innemu użytkownikowi w/w bonusów się nie da więc hm mi na nic się nie przydadzą 🤔

Gdy była " skarbonka " to było super - ale to już przeszłość, a szkoda  😞

Tak moja taryfa to ONE - jest.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

KONIEC SKARBONKI !!!!

@wscieklaewkajak widać, że wcześnieszej Twojej wypowiedzi środki, ze skarbonki najlepiej będzie jak przeleje konsultant, wtedy nie stracimy nawet 1gr.

Widocznie jest odgórny prikaż lub zezwolenie na pozytywne rozpatrzenia spraw związanych, ze skarbonką albo ogólnie tego typu spraw.

Trzeba to wykorzystać na Swoja korzyść.

Jest chyba tylko info o likwidacji. Zgodnie z info powinni ustawić datę 31.12.2020, ale to tylko info.

 

PS. Pozwolenia co prawda nie likwiduje się, ale wycofuje się albo w znacznym stopniu orgranicza się.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!

Tak jest @andrzej1441  🙂

Ja po rozmowie z konsultantem na czacie otrzymałam na konto główne wszystkie co do grosza pieniążki ze skarbonki - szybko, łatwo i przyjemnie zostały mi przelane za pomocą SMS-a 😊

Aczkolwiek tak mi przykro, że nasza " SKARBONKA " już umarła 😭 😭 😭


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

KONIEC SKARBONKI !!!!

@wscieklaewkaPotwiedzam.

Przy okazji reklamacji "neutralności" poprosiłem i nie było problemów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

KONIEC SKARBONKI !!!!

Ja tam też pisałem do jednego konsultanta abym zwrot ze Skarbonki i dostałem 3.20 zł na konto główne 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

KONIEC SKARBONKI !!!!

@wscieklaewka 

 

Dlatego osobiście polecam submarkę Nju Mobile.W Orange idą coraz większe podwyżki.W Nju Mobile masz konto ważne po wieki czyli bezterminowo.Jest mały haczyk,musi być ruch na numerze np.SMS w ciągu pół roku jeśli nie to otrzymasz SMS-a utrzymaniowego i musi na niego odpowiedzieć.Oczywiście za darmo 🙂🙂.

 

W Nju Mobile nie będzie przez najbliższy czas podwyżek,ponieważ jest to oferta niszowa,mało promowana,sprawy tylko przez BOK i WWW.

 

W Orange będą podwyżki,ponieważ jest to oferta dla mas,każdy zna 🙂😎.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

KONIEC SKARBONKI !!!!


@DawidOrangenapisał(-a)

@wscieklaewka 

 

Dlatego osobiście polecam submarkę Nju Mobile.W Orange idą coraz większe podwyżki.W Nju Mobile masz konto ważne po wieki czyli bezterminowo.Jest mały haczyk,musi być ruch na numerze np.SMS w ciągu pół roku jeśli nie to otrzymasz SMS-a utrzymaniowego i musi na niego odpowiedzieć.Oczywiście za darmo 🙂🙂.

 

W Nju Mobile nie będzie przez najbliższy czas podwyżek,ponieważ jest to oferta niszowa,mało promowana,sprawy tylko przez BOK i WWW.

 

W Orange będą podwyżki,ponieważ jest to oferta dla mas,każdy zna 🙂😎.


Spokojnie i w Nju będą podwyżki