Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

KONIEC SKARBONKI !!!!


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

KONIEC SKARBONKI !!!!

@ketrasaArtur regulamin pozwala na łączenie skarbonek. Sam się do tego przymierzałem, ale jakoś nie wyszło. A teraz to może być interesująca opcja.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

KONIEC SKARBONKI !!!!

U mnie na Skarbonkach pozostawało mniej jak 50 groszy, więc już nie będę sobie zwracał głowy.

Miałem farta, bo skusiłam się na promocję 5 PLN za doładowanie, więc w skarbonkach zrobiło się powyżej 5 PLN i co do pełnej złotówki już przelałem na konto główne.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

KONIEC SKARBONKI !!!!

@spiro- ja w temacie łączenia skarbonek; jak to wygląda? Ja np. mam kilka numerów w rodzinie na moje dane, więc po zalogowaniu na moje konto mam dostęp do kilku numerów. 🙄


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

KONIEC SKARBONKI !!!!

@piotrKawiory Jeśli to jeszcze działa to należy pamiętać o paru kwestiach które reguluje regulamin.

Primo po pierwsze można łączyć 2 numery i skab9nki się sumuja.

Primo po drugie przy rozdzielenia skarbonka jest dzielona na pół.

Zatem warto przeprowadzić szacowanie kolejności łączenia (i rozdzielania) numerów. Ważne aby tak to zrobić aby po połączeniu zawsze bylo powyżej 5 płn w skarbonce żeby JE przelewać. A przynajmniej tak to sobie wyobrażam. I polecam lekturę regulaminu.

PS. Przepraszam za błędy ale nie ogarniam słownika na androidzie (bb wróć!)


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!

Mnie się wydaje, że " SKARBONKA "  pozostałaby  z nami gdyby użytkownicy na gwałt nie wykupywali kart SIM tylko po to by mieć dodatkowe bonusy pieniężne.

Można wszystko, lecz z umiarem 😒


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

KONIEC SKARBONKI !!!!

Dziś wpadły procenty za stazowe 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!

Ja wczoraj weszłam na czat i po krótkiej, ale bardzo miłej  rozmowie wszystkie moje pieniążki zgromadzone w " SKARBONCE " ( łącznie z końcówkami groszowymi ) konsultantka w mig przelała mi  SMS - em  na  moje konto główne. Radzę więc wszystkim którzy macie jakieś "groszówki końcówki"  abyście zrobili tak

samo 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!

🤔  😮

Alo co może oznaczać SMS który przed chwilą trafił do mojego telefonu 😮 od nr. 7095

Treść SMS-a

Minęła ważność środków w skarbonce. Pamiętaj, że nadal możesz zbierać w Skarbonce dodatkowe środki za doładowania. Info na www.orange.pl

🤔

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

KONIEC SKARBONKI !!!!

A kiedy wykonałaś ostatnie doładowanie i na jaką kwotę (za które dostałaś środki do skarbonki)?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

KONIEC SKARBONKI !!!!


@Piotrekk85napisał(-a)
A kiedy wykonałaś ostatnie doładowanie i na jaką kwotę (za które dostałaś środki do skarbonki)?

Wczoraj @Piotrekk85  poprzez czat zostały mi przelane wszystkie środki ze Skarbonki  które były na koncie głównym.