Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

KONIEC SKARBONKI !!!!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

KONIEC SKARBONKI !!!!

Może pora okazać opinię na blogu Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

KONIEC SKARBONKI !!!!

@Windowv2 na blogu Orange czytałem kilka opinii na temat usunięcia Skarbonki. Im więcej osób będzie się odzywało, to może coś zostanie zadziałane w tej sprawie. To jest niemożliwością, aby wszystkie korzystne usługi likwidować.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

KONIEC SKARBONKI !!!!

Klamka zapadła - decyzja biznesowa...

Promocja ważna do odwołania. Wg mnie można jedynie mieć pretensje o tryb jej usunięcia, żadnego sms czy innego powiadomienia, a nie każdy czyta komunikaty na stronie. Ja też jestem w plecy, wiedząc wcześniej doładowałbym numery, gdzie w skarbonce brakowało niewiele do 5 zł. by można było wykonać przelew.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

KONIEC SKARBONKI !!!!

@Katani1 tu masz rację, nie było żadnych informacji, tylko od razu ciach i brak Skarbonki. Ja tylko miałem tego farta, że skusiła mnie promocja 5 PLN za doładowania przez stronę Orange blikiem, więc kilka numerów swoich i swoich znajomych doładowałem. Więc ze z zamykanej Skarbonki mogłem wyciągnąć kilkadziesiąt PLN-ków.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

KONIEC SKARBONKI !!!!

To tak samo w wypadku promocji Wiosennej KLAMKA ZAPADŁĄ i usunęła wszystkie GB w wyniku potężnej krytyki  GB odzyskali i  zyskali 30 GB na rok.

W Wakacje ub.r. pojawiały się SMSY o ZA DARMO w Orange i też KLAMKA ZAPADŁA ale w wyniku krytyki SMSy usunięto i tak można mnożyć

 

PS. Mogli by usunąc wszystkie pieniądze. albo wyjątkowo można by utrzymać skarbonkę ale na konta promocyjne 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

KONIEC SKARBONKI !!!!

Wydaje się że można było się spodziewać takiej reakcji klientów, tym bardziej dziwi sposób w jaki usługa została zamknięta. Oczywiście zgodnie z regulaminem, ale jest jeszcze coś takiego jak "wyczucie" i przewidywanie reakcji. 🙂

Jeszcze trochę i Orange dorobi się takiej strony https://gcemetery.co/ 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

KONIEC SKARBONKI !!!!


@Windowv2napisał(-a)

To tak samo w wypadku promocji Wiosennej KLAMKA ZAPADŁĄ i usunęła wszystkie GB w wyniku potężnej krytyki  GB odzyskali i  zyskali 30 GB na rok.

W Wakacje ub.r. pojawiały się SMSY o ZA DARMO w Orange i też KLAMKA ZAPADŁA ale w wyniku krytyki SMSy usunięto i tak można mnożyć

 

PS. Mogli by usunąc wszystkie pieniądze. albo wyjątkowo można by utrzymać skarbonkę ale na konta promocyjne 


1. Tu ewidentnie nie poinformowano o kasowaniu GB.

2. Nie kojarzę smsów za darmo w zeszłe wakacje.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

KONIEC SKARBONKI !!!!

Witam wszystkich

Mam prośbę do rzecznika Orange żeby tutaj na forum ,( jeżeli traktuje poważnie wszystkich swoich klientów , a obawiam się że nie poważnie )  żeby uzasadnił decyzję o likwidacji skarbonki po cichu bez żadnej konsultacji . Przecież jak uruchomiono skarbonkę kilkanaście lat temu to pisano w internecie jakie to korzyści będą mieli wszyscy po zainstalowaniu skarbonki

Pozdrawiam 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

KONIEC SKARBONKI !!!!

Witam 

@Piotrekk85 z całym szacunkiem ale ponawiam prośbę o ustosunkowanie się do tematu przez Rzecznika Orange tutaj na forum nasz orange.A jak on tobie napisał że likwidacja skarbonki to jest "decyzja biznesowa " to ja się pytam czy instalowanie skarbonki kilkanaście lat temu też było wtedy decyzją biznesową ?

Pozdrawiam