Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jestem za granicą i nie mam możliwości zarejestrowania numeru w Polsce - co mam zrobić?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Jestem za granicą i nie mam możliwości zarejestrowania numeru w Polsce - co mam zrobić?

Witam, jestem w Niemczech i nie mam jak zarejestrowac tego numeru w tej chwili, poniewaz w Polsce bede dopiero na święta. Co mam zrobic? Czytalem, ze jak wyłącza mi numer to mam mozliwosc go odzyskac, do pewnego czasu. Do czasu, kiedy moge odbierac połączenia czy jakos tak. Na koncie w "Mój orange" pisze " mozesz odbierać jeszcze 125 dni / 31.05.2017, mozesz dzwonic jeszcze 0 dni / 04.02.2017 Czy to oznacza, ze mam szanse odzyskania swojego numeru do 31 maja? Dziekuje z gory za pomoc 🙂 Pozdrawiam!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jestem za granicą i nie mam możliwości zarejestrowania numeru w Polsce - co mam zrobić?


Damianero1994 napisał(-a):

Witam, jestem w Niemczech i nie mam jak zarejestrowac tego numeru w tej chwili, poniewaz w Polsce bede dopiero na święta. Co mam zrobic? Czytalem, ze jak wyłącza mi numer to mam mozliwosc go odzyskac, do pewnego czasu. Do czasu, kiedy moge odbierac połączenia czy jakos tak. Na koncie w "Mój orange" pisze " mozesz odbierać jeszcze 125 dni / 31.05.2017, mozesz dzwonic jeszcze 0 dni / 04.02.2017 Czy to oznacza, ze mam szanse odzyskania swojego numeru do 31 maja? Dziekuje z gory za pomoc 🙂 Pozdrawiam!


@Damianero1994 na to wygląda 😉 że tak... oczywiście pod podstawowymi warunkami zarejestrowanie numeru na konkretną osobę 😉  przed wygaśnięciem terminu na odbieranie rozmów. Dziwi mnie tylko informacja "możesz dzwonić jeszcze 0 dni/04.02.2017... 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jestem za granicą i nie mam możliwości zarejestrowania numeru w Polsce - co mam zrobić?


Damianero1994 napisał(-a):

Witam, jestem w Niemczech i nie mam jak zarejestrowac tego numeru w tej chwili, poniewaz w Polsce bede dopiero na święta. Co mam zrobic? Czytalem, ze jak wyłącza mi numer to mam mozliwosc go odzyskac, do pewnego czasu. Do czasu, kiedy moge odbierac połączenia czy jakos tak. Na koncie w "Mój orange" pisze " mozesz odbierać jeszcze 125 dni / 31.05.2017, mozesz dzwonic jeszcze 0 dni / 04.02.2017 Czy to oznacza, ze mam szanse odzyskania swojego numeru do 31 maja? Dziekuje z gory za pomoc 🙂 Pozdrawiam!


@Damianero1994 na to wygląda 😉 że tak... oczywiście pod podstawowymi warunkami zarejestrowanie numeru na konkretną osobę 😉  przed wygaśnięciem terminu na odbieranie rozmów. Dziwi mnie tylko informacja "możesz dzwonić jeszcze 0 dni/04.02.2017... 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Jestem za granicą i nie mam możliwości zarejestrowania numeru w Polsce - co mam zrobić?

Mam na koncie -2zl, a konto doladowalem juz nie pamietam, jakos na poczatku stycznia, pewnie waznosc doladowania byla na miesiac i dlatego do 4 lutego ważne 🙂

 

Czyli na ta date nie musze patrzec, jedynie ten 31 maj musi mnie interesować, tak? Pytam dla pewnosci, bo zalezy mi na tym numerze, tak bardzo jak na tym by dostac w sklepie zimne piwko 🙂 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jestem za granicą i nie mam możliwości zarejestrowania numeru w Polsce - co mam zrobić?

@Damianero1994 tak zapewnia zespół Nasz Orange na tej stronie...  niestety nie zarejestrowanie przed 1 lutego 2017 r. oznacza czasowe wyłączenie usług... do dnia rejestracji, byleby nastąpiła przed wygaśnięciem możliwości odbierania - jak pisałem wcześniej.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Jestem za granicą i nie mam możliwości zarejestrowania numeru w Polsce - co mam zrobić?

Ok, dziekuje za pomoc! 🙂 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jestem za granicą i nie mam możliwości zarejestrowania numeru w Polsce - co mam zrobić?

Za każdym razem, gdy akceptujesz "rozwiązanie", ktoś może szybko je znaleźć. Na tym opiera się sens istnienia społeczności Nasz Orange. W związku z tym, proszę, wybierz spośród powyższych odpowiedzi jedną, która jest dla Ciebie satysfakcjonująca. 

 

Pozdrawiam

Maciej