Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przypomnienie o rejestracji po zarejestrowaniu numeru.

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Przypomnienie o rejestracji po zarejestrowaniu numeru.

Dzień dobry,

 

przejdę do rzeczy -- kilka dni temu (konkretniej 21.01) zarejestrowałem swój numer. Otrzymałem smsem informację o pomyślnej rejestracji, odpowiedź z numeru 80190 również zwraca informację, iż numer jest zarejestrowany. Problem pojawia się przy połączeniu z internetem (wykorzystuję telefon jako modem podłączony do laptopa), a konkretniej wyświetlaniem informacji o konieczności rejestracji. Przyznam, że jest to ciut frustrujące, bo działa jak captcha, i za każdym razem trzeba kliknąć w "Kontynuuj przeglądanie z internetu".

W czym błąd? A może tak powinno być?

Z góry dziękuję za pomoc/odpowiedź.

Pozdrawiam, Krzysztof

PS przepraszam jeżeli temat się już pojawił, ale internet demonem szybkości nie jest, co mnie ogranicza w przeglądaniu forum.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Przypomnienie o rejestracji po zarejestrowaniu numeru.

Myślę że jest to tylko komunikat informacyjny. Im bliżej do oficjalnego terminu zakończenia rejestracji numerów, tym większa "reklama". Sprawdź w miarę możliwości wszystkie statusy dostępne po zalogowaniu na konto orange on-line. Wyczyść też "ciasteczka" w przegladarce. Mogą być powodem wyświetlania komunikatu...

 

Korzystałeś już może z bonusu? Jeśli nie to zajrzyj tu

 

Pozdrawiam

Maciej 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Przypomnienie o rejestracji po zarejestrowaniu numeru.

Myślę że jest to tylko komunikat informacyjny. Im bliżej do oficjalnego terminu zakończenia rejestracji numerów, tym większa "reklama". Sprawdź w miarę możliwości wszystkie statusy dostępne po zalogowaniu na konto orange on-line. Wyczyść też "ciasteczka" w przegladarce. Mogą być powodem wyświetlania komunikatu...

 

Korzystałeś już może z bonusu? Jeśli nie to zajrzyj tu

 

Pozdrawiam

Maciej 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Przypomnienie o rejestracji po zarejestrowaniu numeru.

Możesz podesłać screen lub zdjęcie komunikatu?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Przypomnienie o rejestracji po zarejestrowaniu numeru.

Dziękuję za odpowiedź.

Podejrzewam, że masz rację, iż im bliżej terminu rejestracji tym więcej tych informacji/przypomnień. Sprawdzałem profil oraz "Mój Orange", wydaje się wszystko OK (czyt. brak informacji o konieczności rejestracji).
Na wszelki wypadek skontaktuję się jutro z BOK telefonicznie lub via internet, żeby się dowiedzieć u źródła. Skorzystam również z Twojej rady z usunięciem ciasteczek.

O bonusach słyszałem (trudno o nich nie słyszeć, bo "trąbią" o tym wszędzie ;), ale nie korzystałem jeszcze.
Póki co wystarczają mi bonusowe MB za doładowania + środki wpadające do "Skarbonki", ale wiem, ze mam 60 dni na aktywację bonusów po zarejestrowaniu numeru.

Uzupełnię wątek gdy się czegoś dowiem w BOK, bo może ktoś się również nad tym głowi 😉

Pozdrawiam,
Krzysztof


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Przypomnienie o rejestracji po zarejestrowaniu numeru.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Przypomnienie o rejestracji po zarejestrowaniu numeru.

To tylko komunikat startowy. Czasem go miewam, ale nie wiem skąd się bierze (kiedyś mi ładowała się strona główna Orange)

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Przypomnienie o rejestracji po zarejestrowaniu numeru.

Za każdym razem, gdy akceptujesz "rozwiązanie", ktoś może szybko je znaleźć. Na tym opiera się sens istnienia społeczności Nasz Orange. W związku z tym, proszę, wybierz spośród powyższych odpowiedzi jedną, która jest dla Ciebie satysfakcjonująca. 

 

Pozdrawiam

Maciej