Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada usług

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Blokada usług

Chodzi mi oto że jak chce sobie kupić np coś w grze za prawdziwe pieniądze to jak chce dokonać zakupu to wyskakuje mi jakaś blokada a ja mam telefon na KARTE nie na abonament bo słyszałam że takie blokady tyczą tych co mają na abonament mam tak już dość długo a ja nie wiem jak wyłączyć tą blokadę pomożecie???
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Blokada usług

W ofercie na kartę nie ma możliwości dokonywania zakupów elektronicznych, np. za gry, aplikacje czy przedmioty w grach. Taka możliwość jest dostępna tylko w ramach funkcjonalności "Dolicz do Rachunku", a ta jest dostępna tylko w ofertach abonamentowych 🙂

 

Możliwe jest z konta głównego opłacenie czegoś w ramach Zamów z Orange, ale to jest tylko dla wybranych dostawców:

  • Digital Virgo
  • Mobiltek
  • MoPay
  • Dimoco
  • Spotify (spotify.orange.pl)

Jeśli odrzuca Ci taką płatność, to znaczy, że płatność ta nie jest dokonywana przez żadnego z tych dostawców, i nie da się za nią zapłacić w ofercie na kartę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Blokada usług

W ofercie na kartę nie ma możliwości dokonywania zakupów elektronicznych, np. za gry, aplikacje czy przedmioty w grach. Taka możliwość jest dostępna tylko w ramach funkcjonalności "Dolicz do Rachunku", a ta jest dostępna tylko w ofertach abonamentowych 🙂

 

Możliwe jest z konta głównego opłacenie czegoś w ramach Zamów z Orange, ale to jest tylko dla wybranych dostawców:

  • Digital Virgo
  • Mobiltek
  • MoPay
  • Dimoco
  • Spotify (spotify.orange.pl)

Jeśli odrzuca Ci taką płatność, to znaczy, że płatność ta nie jest dokonywana przez żadnego z tych dostawców, i nie da się za nią zapłacić w ofercie na kartę.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Blokada usług

Za każdym razem, gdy akceptujesz "rozwiązanie", ktoś może szybko je znaleźć. Na tym opiera się sens istnienia społeczności Nasz Orange. W związku z tym, proszę, wybierz spośród powyższych odpowiedzi jedną, która jest dla Ciebie satysfakcjonująca. 

 

Pozdrawiam

Maciej