Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki pakiet internetowy włączyć?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jaki pakiet internetowy włączyć?

Cześć! Mam numer na kartę i do tej pory korzystałem w telefonie tylko z internetu przez WiFi. Chciałbym zacząć korzystać także przez telefon. Możecie polecić mi jakiś pakiet?

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jaki pakiet internetowy włączyć?

Do końca sierpnia 6 GB za 6 zł.

Potem standardowe pakiety internetowe:
500 MB za 5 zł
2 GB za 12 zł
2 GB i nielimitowane SMS-y do wszystkich za 15 zł
5 GB i nielimitowane SMS-y do wszystkich za 25 zł
Elastyczne pakiety internetowe (1:1:1 - 1 zł = 1 dzień = 1 GB)

Jeśli korzystasz także z rozmów, warto włączyć Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz pakiet GB za 35 zł. W zależności od stażu dostaniesz 2 GB (do 12 miesięcy), 3 GB (rok do 36 miesięcy) lub 5 GB (powyżej 3 lat), a w wersji cyklicznej, przy każdym  odnowieniu, o 1 GB więcej niż w poprzednim miesiącu.

EDIT: Dla podanych celów, powinien wystarczyć 500 MB, ale polecam 2 GB za 12 zł, gdyż posiada lejek, czyli zabezpieczenie na wypadek wykorzystania całości pakietu. Albo oczywiście Rozmowy i SMS-y oraz GB za 35 zł.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Jaki pakiet internetowy włączyć?

Witaj w Nasz Orange, @Rut! 🙂 Co robisz przez internet w telefonie? Od tego zależy jak duży pakiet będzie najlepszy. Przeglądasz pocztę? Facebook? Oglądasz filmy na YouTube? Może chcesz korzystać ze streamingu audio, np. Spotify?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jaki pakiet internetowy włączyć?

@Artur, właściciwie tylko poczta + Facebook. Czasami czytam jakieś serwisy informacyjne. Spotify używam, ale zapisuję utwory do offline, więc nie potrzebuję zużywać transferu na muzykę.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jaki pakiet internetowy włączyć?

Do końca sierpnia 6 GB za 6 zł.

Potem standardowe pakiety internetowe:
500 MB za 5 zł
2 GB za 12 zł
2 GB i nielimitowane SMS-y do wszystkich za 15 zł
5 GB i nielimitowane SMS-y do wszystkich za 25 zł
Elastyczne pakiety internetowe (1:1:1 - 1 zł = 1 dzień = 1 GB)

Jeśli korzystasz także z rozmów, warto włączyć Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz pakiet GB za 35 zł. W zależności od stażu dostaniesz 2 GB (do 12 miesięcy), 3 GB (rok do 36 miesięcy) lub 5 GB (powyżej 3 lat), a w wersji cyklicznej, przy każdym  odnowieniu, o 1 GB więcej niż w poprzednim miesiącu.

EDIT: Dla podanych celów, powinien wystarczyć 500 MB, ale polecam 2 GB za 12 zł, gdyż posiada lejek, czyli zabezpieczenie na wypadek wykorzystania całości pakietu. Albo oczywiście Rozmowy i SMS-y oraz GB za 35 zł.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jaki pakiet internetowy włączyć?

wow! Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi.

No ekstra! To już włączam, dzięki! Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Jaki pakiet internetowy włączyć?

Polecam taryfę Orange Free.
W niej za każde doładowanie dostajesz internet za darmo.
Oto kwoty doładowań jakie musisz wykonać aby dostać dany bonus za darmo:
5zł - 500MB na 2 dni
10zł - 1GB na 5 dni
25zł/30zł/40zł - 6GB na 30 dni
50zł - 15GB na 3 miesiące
100zł - 36GB na 5 miesięcy
200zł - 100GB na 5 miesięcy.
Dodam tylko, że jeśli masz uruchomioną usługę konto ważne rok, to wtedy internet ważny jest tyle czasu ile twoje konto. Także jeśli masz uruchomioną usługę i konto jest ważne 365 dni to wówczas każdy z tych bonusów będzie ważny 365 dni. Każde doładowanie daje kolejny pakiet, wtedy bonus się kumuluje.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Jaki pakiet internetowy włączyć?

Mam niewielkie wymagania co do transferu, polećcie mi odpowiednik takiej oferty Play:

- konto ważne cały rok, co miesiąc darmowy transfer 1 GB (i rozmowy w Play, ale to nieistotne), doładowuję nie więcej niż za 5 zł mies. tylko w celu przedłużenia połączeń wychodzących, środki nie znikają lecz się kumulują.

 

Czyli jak najtaniej. W Orange na kartę będzie coś podobnego? Dwie aktywne karty już mam.

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki pakiet internetowy włączyć?

Wprost takiej oferty nie ma.
Ew. jest coś innego, ale na start trzeba więcej zainwestować.

Kupujesz starter i zmieniasz na ofertę orange free na kartę http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4003784086,article.html
Inwestujesz 3 zł i kupujesz konto ważne rok
http://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004230212,article.html

Wtedy doładowujesz 25 zł - masz bonus na internet 10GB (dostępne jedynie przez stronę www https://doladowania.orange.pl/) na rok.
W połowie roku możesz zrobić opcję drugi raz.

Środki z doładowania możesz wykorzystać na jakiś pakiet z minutami w sieci czy na rozmowy wg standardowego cennika.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Jaki pakiet internetowy włączyć?

Rozumiem, że to jest najtańsza opcja z możliwych, tak?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki pakiet internetowy włączyć?

Jeśli potrzebujesz około 1-2GB/miesiąc to tak.