Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zarejestrować numer przez SMS?

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19198
  • 55445
  • 750

Jak zarejestrować numer przez SMS?

@jaryn na jeden numer można dorejetrować (tak to fachowo konsultanci określają) 5 numerów. Nie jest ograniczeniem osoba, tylko ilość posiadanych numerów zarejestrowanych na dowód. Mając trzy numery, mogę na każdy z nich dorejestrować 3 x po 5 numerów, razem 15-cie.

 

@Januszbba jako tako nie ma ograniczenie co do ilości posiadanych usług w Orange. Jak wspomniał @Ron teoretycznie powyżej 20-tu numerów będzie się sypało konto mój Orange. Obecnie mi wywaliło się już przy 10-ciu. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3284
  • 7778
  • 142

Jak zarejestrować numer przez SMS?

@ketrasaArtur , Na SMS do 5 na osobę czyli numer Pesel.

 

  • 5 numerów dorejestrowanych na dany PESEL dla osoby fizycznej.

Nie do numeru 5 kolejnych. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19198
  • 55445
  • 750

Jak zarejestrować numer przez SMS?

@Ron z chęcią bym sprawdził, ale i tak mam skopane konto. Jak rejestruje SMS-em, to dorejestrowuje do numeru telefonu, nie do numeru PESEL. Po dorejestrowaniu numer PESEL jest przypisywany do nowego numeru.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 413
  • 1068
  • 7

Jak zarejestrować numer przez SMS?


@ketrasaArturnapisał(-a)

@jaryn na jeden numer można dorejetrować (tak to fachowo konsultanci określają) 5 numerów. Nie jest ograniczeniem osoba, tylko ilość posiadanych numerów zarejestrowanych na dowód. Mając trzy numery, mogę na każdy z nich dorejestrować 3 x po 5 numerów, razem 15-cie.

 


Chodzi o rejestrację sms-em tylko do 5-ciu numerów, sms-em już się nie zarejestruje nic więcej.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19198
  • 55445
  • 750

Jak zarejestrować numer przez SMS?

@jaryn jeżeli na jednym numerze masz już 5 numerów dorejestrowabych, to możesz na kolejnym numerze dorejestrować kolejne 5. Warunek, numery, na które dorejestrowujesz nowe, muszą być zarejestrowane na dowód.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 413
  • 1068
  • 7

Jak zarejestrować numer przez SMS?


@ketrasaArturnapisał(-a)

@jaryn jeżeli na jednym numerze masz już 5 numerów dorejestrowabych, to możesz na kolejnym numerze dorejestrować kolejne 5.


Nie sms-em


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19198
  • 55445
  • 750

Jak zarejestrować numer przez SMS?

@jaryn bazuje tylko na informacjach bez możliwości sprawdzenia. Dorejestrowaniu jest na numer, nie na osobę.

Może te wątpliwości rozwinąłby @Jarek 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 413
  • 1068
  • 7

Jak zarejestrować numer przez SMS?


@ketrasaArturnapisał(-a)

@jaryn bazuje tylko na informacjach bez możliwości sprawdzenia. Dorejestrowaniu jest na numer, nie na osobę.


przecięż numer przypisany jest do osoby to jak można zarejestrować na numer? Rejestracja jest możliwa tylko na osobę. No chyba jasne. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19198
  • 55445
  • 750

Jak zarejestrować numer przez SMS?

@jaryn ale rejestrując dowodem, możesz zarejestrować np. dwa numery lub więcej. Więc wtedy dorejestrowujesz SMS-em 5 numerów na każdy numer.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 413
  • 1068
  • 7

Jak zarejestrować numer przez SMS?


@ketrasaArturnapisał(-a)

@jaryn ale rejestrując dowodem, możesz zarejestrować np. dwa numery lub więcej. Więc wtedy dorejestrowujesz SMS-em 5 numerów na jazdy numer.


Nadal nie rozumie  jazdy  pownno by każdy

Limit rejestracji sms-em jest 5 numerów na tę samą osobę.