Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłaczyć prywatny numer?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Wpisałem *31*numer i Nie  mogę dzwonić do żadnego kontaktu  próbowałem w ustawieniach telefonu ale ta funkcja jest zablokowana nie działa #31# proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Zadzwoń na bok 510100100 i poproś o wyłączenie i włączenie ponowne usługi CLIR. Możesz spróbować też w poniedziałek na czacie http://orange.pl/kontakt

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Zadzwoń na bok 510100100 i poproś o wyłączenie i włączenie ponowne usługi CLIR. Możesz spróbować też w poniedziałek na czacie http://orange.pl/kontakt
Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłaczyć prywatny numer?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Przecież autor pisał że mu *31 i #31 nie działa.
Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Nie działa bo źle wpisuje komendy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłaczyć prywatny numer?

To by miał info o błędnym kodzie. A nie zablokowaną możliwość dzwonienia. Po stronie sieci zawiesił się CLIR, niestety w Orange to częsty przypadek w ofercie na kartę.

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Jak wpisał *31* i numer to nie uzyska polaczenia bo powinien wpisać *31# i numer 

A #31# to blokada prezentacji numeru a nie wyłączenie.  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Chyba nigdy nie miałeś prepaida w Orange...

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Piotrek nie mam Twojej wiedzy czy rangi ale wg mnie kody CLIR/CLIP sa takie same w przynajmniej polskich sieciach więc to czy ktoś miał czy nie miał karty Orange nie ma żadnego znaczenia. A faktem jest ze jezeli zablokuje się kodem z poziomu telefonu to i stąd można go odblokować. Kontakt z BOK jest niepotrzebny jeśli TO JEST PRZYCZYNĄ. Bo może być zbieżność w czasie a przyczyna jest całkiem inna. Zastrzegam się że to tylko moje gdybynie bo brak połączenia po zablkowaniu prezentacji numeru możliwy w zasadzie jest w przypadku gdy odbiorca ma ustawiona blokadę odbioru połączeń anonimowych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Kody są takie same. Ale domyślnie nie są włączone po stronie sieci na prepaidzie Orange. Kupcie sobie starter w kiosku i sprawdźcie. Bez kontaktu z bok (ew na niektórych numerach jest ta usługa na mój Orange) nie będzie działać.

To jest bug od czasów idei. Do działania musi byc wariant ruchomy a nie sztywna prezentacja. Dlatego wybranie kodu *31 skutkuje brakiem możliwości dzwonienia na większosc numerów.