Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jednorazowa zmiana na zastrzeżony

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Jednorazowa zmiana na zastrzeżony

Ponieważ co jakiś czas temat zostaje odświeżony dodam tutaj najistotniejsze informacje:

 

"Po włączeniu usługi w wersji ruchomej (za pośrednictwem BOK, lub Mój Orange) samodzielnie decydujesz o tym, kiedy Twój numer ma się zaprezentować osobie, do której dzwonisz. Większość telefonów posiada w menu funkcję, dzięki której można włączyć lub wyłączyć Blokadę Prezentacji Numeru CLIR. Najczęściej w telefonach funkcja ta znajduję się w ustawieniach połączeń i jest określona jako "Wyślij moje ID" lub "Pokaż mój numer"

Jeśli Twój telefon nie posiada takiej funkcji, możesz sterować Blokadą CLIR przed każdym połączeniem za pomocą kodów:

  • jeśli chcesz, by Twój numer nie prezentował się odbiorcy, wprowadź kod #31# i wybierany numer (np.#31#501xxxxxx), następnie zatwierdź przyciskiem połączenia
  • jeśli chcesz, by Twój numer pokazywał się odbiorcy, wprowadź kod *31# i wybierany numer, następnie zatwierdź przyciskiem połączenia
  • aby sprawdzić, która z powyższych opcji jest włączona, wprowadź kod *#31# i zatwierdź przyciskiem połączenia"

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Jednorazowa zmiana na zastrzeżony

Mogę potwierdzić, że tak to działa u mnie od dłuższego czasu.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jednorazowa zmiana na zastrzeżony

Witam czy już wie Pani co można zrobić w takiej sytuacji? Bo mam tak samo