Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłaczyć prywatny numer?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Trochę dziwne że jak wpisze *31* i numer to nie mogę się połączyć ale po wpisaniu *31# i numer działa na karcie prepaida Orange tak samo na innych 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Poza tym różne osoby z Orange czytają wpisy na forum i monitorują wpisy w internecie. Orange jeśli by chciało mogłoby uruchomić na nowych numerach na prepaidzie wariant ruchomy jako domyślny. Podobno było kiedyś hasło "słuchamy i działamy". Można to systemowo naprawić. Łatwe to nie jest ale Orange ma mały challenge.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Nie trzeba dzownić na BOK. Wystarczy się zalogować na www.orange.pl przykładowo (jest jedno ale, nie wiem jak w starym Mój Orange, bo już dawno nie mam). Następnie wejść w "Pakiety i usługi dodatkowe". Później jak niżej zapewne jest uruchomiona "Blokada prezentacji własnego numeru CLIR" lub trzeba samemu uruchomić.

 

1.png

 

Następnie po kliknięciu w "zarządzaj" i wejściu w zakładkę "Ustaw opcję usługi" można wybrać np. jak ja niżej "domyślnie z prezentacją" i klikam włącz usługę. Więcej informacji jest w "Opis i cennik". Przy takiej pozycji można samemu sterować ukryciem numeru, bądź nie w ustawieniach telefonu.

 

3.png

 

Wtedy jak ja niżej po wpisaniu #31#XXXXXXXXX# (gdzie X to numer telefonu) i wybraniu zielonej słuchawki jest jak niżej.

 

4.png

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłaczyć prywatny numer?

@WojcieszkoTak samo napisał @Mikołaj  z podanego linku przez mnie że jest możliwe zrobienie przez Mój Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłaczyć prywatny numer?

@Wojcieszko: w nowym MO i owszem, ale ile procent klientów ma do niego dostęp? Niewielu.

Przed chwilą wykonałem test, kupiłem w żabce nowy starter, zarejestrowałem go z uwagi na ustawę antyterrorystyczną, zarejestrowałem się na portalu i co? Lipa. Nie ma takiej usługi. Nie działają kody - nie można dzwonić. I tak ma podejrzewam koło 80% klientów. Niestety zostaje kontakt z doradcą na BOK lub wycieczka do salonu (tego ostatniego nie polecam).

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Ale jak wiadomo niektóra telefony maja taka opcje ID 

 

________________
* Usunięto nieaktywny link do video – moderator Michał


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłaczyć prywatny numer?

I do tego w Orange na prepaidzie jest potrzebne ustawienie po stronie sieci. Screen od @Wojcieszko pokazuje warianty w Orange.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Jak wyłaczyć prywatny numer?

Nie od razu Rzym zbudowano, chociaż mam nadzieję że się go doczekam Emotikon: Zaskoczony W przyszłości rejestracja będzie tylko do nowego Mój Orange, a pozostali są w coraz większej ilości migrowani. Danych nie mam ile już korzysta z nowej wersji. Jednakże w czasie oczekiwania, można skorzystać tak jak @Piotrekk85 zaznaczył, oraz z kodów.

 

Do włączenia krótki kod: w ofercie na abonament *110*30# , w ofercie na kartę *110*04#

Do wyłączenia krótki kod: w ofercie na abonament *110*30*00# , w ofercie na kartę *110*04*00#


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Jak wyłaczyć prywatny numer?

a jesli ktos ma tak zaBLOKOWANY  Że nie może dzwonić to jest zle bo próbowałam  i nie moge nawet tam zadzwonic :(((((((((((((