Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

Dobra, jednego po tych wyjaśnieniach jestem pewien na 100%. Nigdy w to nie wejdę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@j131 , mając kiedyś YES, to była bułka z masłem dla mnie. Dopowiem, że aż 12 rzeczy nie idzie ustawić (włączyć, wyłączyć, zablokować), bo napotkałem bugaScreenshot_20230120_111041.jpg


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@bronzub , masz 2 taryfy, FREE i Zawsze bez Limitu. Pisałem na początku, że ta Bez Limitu nie jest korzystna. 

Nie ma więcej taryf (IoT nie wliczam). 

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@bronzubwedług mnie to nie bugi tylko jako jeden pierwszych z przechodziłeś z FLEXa do Orange na Kartę. Nawet trudno powiedzieć czy nastąpiło przejście do OFNK.

Według mnie nie dokonało się prawidłowe przejście. Nawet sugestia aktywacji Zawsze bez limitu może być błędna, bo to może by efekt FLEXa a nie Zawsze bez limitu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę


@andrzej1441napisał(-a)

@bronzubwedług mnie to nie bugi tylko jako jeden pierwszych z przechodziłeś z FLEXa do Orange na Kartę. Nawet trudno powiedzieć czy nastąpiło przejście do OFNK.

Według mnie nie dokonało się prawidłowe przejście. Nawet sugestia aktywacji Zawsze bez limitu może być błędna, bo to może by efekt FLEXa a nie Zawsze bez limitu.


@Ron , no fajnie to wygląda na pierwszy rzut oka. Włączając komendę z regulaminu, który miałem przed sobą, tylko Free było dużymi literami, jak mnie pamięć nie myli. 

@andrzej1441 , sama dyspozycja na czacie Flex trwała 5 minut. W aplikacji najpierw była kłódeczka z zablokowanym numerem i że nie jestem klientem Orange. Proces "trawienia" trwał znacznie dłużej i pokazało się po smsie, by doładować. Byłem więc zachwycony, że w końcu. Zawsze bez limitu wskoczyło na drugi dzień po komendzie AKT365 z regulaminu „Więcej czasu na Internet”. Zrozumiałem, jak przeczytałem, że to OFNK jako FREE, a nie jako inna taryfa. Mam też pytanie odnośnie tych dwóch propozycji dla mnie:Za darmo w Orange.JPGBezpieczne konto.JPG


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@bronzub 

Nie masz możliwości wpisywania kodów? np.:  *124#

 

Za darmo w Orange w ofercie OFNK ustawia ważność konta na 30 dni jak ma się aktywne RWK za 9 zł. Kasuje wszystkie zgromadzone do tej pory zgromadzone GB na koncie 411 (za doładowania, promocja 300 GB i inne).

Ale po takim skasowaniu GB na 411 już każde nowe EKO doładowanie daje 10GB na koncie 411, aktywacja promocji 300GB i spełnianie warunków promocji daje paczki 25 GB co 31 dni i zapewnia praktycznie ważność samych GB na koncie 411 przez rok z możliwością korzystania z nich.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@andrzej1441 , no widzisz, coś za coś. Ty masz wiedzę, a ja się dopiero dowiaduję😀 Dzięki😊

A to drugie?

Same kody to mogę sobie z regulaminów odczytać i mogę wpisać, ale właśnie w tym sęk, że nie mam 100% pewności, że znowu coś schrzanię. Najpierw upewniam się o ustawieniach w smartfonie, które w ramach usługi są widoczne😊 W sumie, to mam wiele wątpliwości i może powolutku z Waszą pomocą uda się wyjaśnić😊 Dzisiaj nawet nie próbuję wchodzić w MO. Wejdę jutro po ich grzebanku😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

Bronzub nic po tym grzebanku orange online przez www nic sie raczej nie zmieniło dodali jedynie nową ofertę światłowód Pro 2.Chyba że jestem ślepy to inna bajka 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@Luki9  każda zakładka Oferta, czy Dla Ciebie może się różnić dla różnych klientów, więc to, co na głównej stronie, jest ofertą do rozważenia przez klientów, mających apetyt na więcej, albo na zmianę preferencji, gdy np. kończy się umowa. 

Moje zgłoszenie reklamacyjne zostało pozytywnie rozpatrzone i jestem, jak na początku przenosin z Flexa, czyli pozostaję w OFnK. Otrzymałem stosowne powiadomienia sms, więc jakby wróciłem na właściwy tor wodny w K-1😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

Ron taryfę IoT chyba ktos tworzył to na śpiąco bez obrazy  😉