Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z innej uslugi free


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 190
  • 0

Przejście z innej uslugi free

Witam aktualnie jestem w usłudze rozmowy i sms bez limitu+ pakiet gb 31 dni

Cykliczny,

Czy jak przeniosę się na ten pakiet za 360 zł z 1tb x2 czy w tej usłudze z mms gb też się kumulują?, i czy po tym roku czasu będę mógł wrócić do tej starej usługi bez mms bez starty gb?

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z innej uslugi free

@Fade1224 na pewno sumuje się z pakietem Rozmowy, SMS, MMS bez limitu + pakiet GB za 30 zł. Czy powrócić się będzie dało do poprzedniego pakietu? Obecnie jeszcze się da, ale pewnie przepadną GB z poprzedniego pakietu. Osobiście uważam, że stary pakiet za 25 zł bym zostawił. Masz już pewnie sporo cykli nazbieranych, bo stary pakiet co miesiąc ma kumulację +1GB, więc już pewnie masz pokaźny limit przyznawany. Jeśli brakuje Tobie GB, to uruchomionym promocję 300GB na rok:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-05-2023-r-Promocja-300-GB-za-darmo-przez-rok-w...

Jeśli dalej brakuje GB, to wykonalnym kolejne doładowanie i/lub dokupił GB w usłudze internet elastyczny. Nie wyłączał bym starego pakietu za 25 zł.

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przejście z innej uslugi free


@ketrasaArturnapisał(-a)

Czy powrócić się będzie dało do poprzedniego pakietu? Obecnie jeszcze się da, ale pewnie przepadną GB z poprzedniego pakietu.


@Fade1224 , nie ma możliwości powrotu do starego pakietu po aktywacji wersji z MMS.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z innej uslugi free

Dzięki @Ron za sprostowanie. Ja ze swojego pakietu za 25 zł nie zrezygnuję, więc nie mam jak sprawdzić. Będę korzystał ile się da. Szkoda, że fajne oferty zaczynają powoli wypadać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 190
  • 0

Przejście z innej uslugi free

moj numer jest z tego starego starteru (białego) gdzie ta usługa bez mms była dostępna tylko bardziej chodzi mi o to że nie mam dużo cyki bo sie nabrałem gdy orange dawał gb za darmo w aplikacji i odebrałem i straciłem swoj pakiet 7dni +1gb szkoda bo juz sie nie da go włączyć 😞