Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przedłużyc pakiet internet?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Jak przedłużyc pakiet internet?

Tak, mam te karty od bardzo dawna.

Czyli dla mnie do internetu nie opłaca się nic bardziej niż 2TB za 365zł (szkoda mi tylko tych 1TB które po roku mi przepadnie tak jak teraz). Zużywam ok 100GB/miesiąc, czyli alternatywnie mógłbym wykupić opcję 300GB za 93zł i musiałbym wykupić ich cztery w skali roku, więc to wyjdzie więcej niż 365zł - mam inne opcje?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2839
  • 7143
  • 188

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Tuteks  Doraźnie wyślij bezpłatny SMS na nr 364 o treści PREZENT. Przedłużysz dotychczasowy pakiet o 7 dni i dostaniesz jeszcze 7 GB za free.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9958
  • 85

Jak przedłużyc pakiet internet?

Cześć @Tuteks 

Więcej czasu na Internet to usługa w której mamy możliwość odpłatnego przedłużenia ważności
zgromadzonych tylko bonusowych środków na Internet. 

Przedłużeniu ulegają środki na Internet zsumowane w ramach:
a. bonusu gigabajtów na start po aktywacji startera w Orange Free na kartę,
b. bonusów gigabajtów przyzwanych po doładowaniu konta w ramach promocji „Internet za
darmo”,
c. środków z innych usług i promocji, które są sumowane ze środkami z wyżej wymienionych
usług.

Najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o przedłużenie GB będzie wykupienie kolejnego pakietu bez limitu tak jak radzą koledzy @ketrasaArtur i @Katani1 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8422
  • 64

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Tuteks Nie napisałeś wyraźnie w pierwszym poście, że to GB z pakietu na rok więc moje rady były chybione. Jeżeli wystarczy Ci 100 czy 200 GB na miesiąc to bym zapomniał o pozostałych GB i aktywował któryś z NL w połączeniu z promocją 2400 czy 4800.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18491
  • 52947
  • 716

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Tuteks jeżeli masz numer aktywny z przed 19 września 2019r. to powinien zadziałać stary pakiet cykliczny bez limitu za 25 zł. GB powinny się zsumować. Starą wersję bez limitu włączysz również z aplikacji.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Katani1 dzięki przedłużyło mi pakiet o 7 dni, zawsze to coś 🙂

@ketrasaArtur 

W aplikacji w usługach bez limitu jako cykliczne mam tylko to:

 


Screenshot_20231210-200539.png

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18491
  • 52947
  • 716

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Tuteks masz zakładkę: Rozmowy bez limitu do komórkowych (cykliczne):

Screenshot_2023-12-10-20-16-53-771_pl.orange.mojeorange.jpg

Tam jest stary pakiet cykliczny za 25 zł.

Możesz nie mieć dostępnego z powodu aktywnego nowszego pakietu lub Twój numer był aktywowany po 19 września 2019r.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Jak przedłużyc pakiet internet?

No chyba mam, i co daje ten pakiet place 25zl i przedłuża mi aktywny pakiet internet na 31dni ale nic nie doładowuje?

 


Screenshot_20231210-202159.png

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18491
  • 52947
  • 716

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Tuteks dokładnie o to chodzi. Aktywujesz pakiet za 25 zł, zgromadzone GB przechodzą z poprzedniego pakietu. Proponuję aktywować że dwa dni wcześniej i nie wyłączać aktualnego pakietu, bo inaczej GB przepadną. Czyli w trakcie aktywnego obecnego pakietu, aktywujesz pakiet za 25 zł.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Jak przedłużyc pakiet internet?

No ok, tak zrobię zobaczymy czy GB z wygasającego pakietu przeskoczą na inny nowy aż ciekaw jestem. Dzięki dam znać.