Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile razy trzeba rejestrować kartę SIM?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Ile razy trzeba rejestrować kartę SIM?

Zarejestrowałem numer w Orange z własnej woli w 2009 roku. Do dzisiaj mam oryginał formularza z salonu. W 2015 roku zmieniałem kartę SIM na nanoSIM i w salonie kazano mi ponownie rejestrować numer, ponieważ w systemie nie było informacji o poprzedniej rejestracji. Gdy teraz wysyłam SMS na numer 80190 o treści NUMER, otrzymuję odpowiedź, że mój numer jest niezarejestrowany. Czy coś się zmieniło po wprowadzeniu "ustawy antyterrorystycznej", że Orange po raz trzeci musi pozyskiwać moje dane osobowe?

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Ile razy trzeba rejestrować kartę SIM?

Za Orange nie odpowiadam, ale z ciekawości spytam czy masz jakieś dokumenty - z pieczatką, podpisem itp. potwierdzajacym dokonanie rejestracji twoich danych osobowych jako użytkownika tego konkretnego numeru?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Ile razy trzeba rejestrować kartę SIM?

Oczywiście, tak jak pisałem, mam formularz rejestracji karty SIM z 2009 roku oraz 2015 roku. Jak inaczej mógłbym otrzymać nową kartę nanoSIM, jeśli numer byłby niezarejestrowany? (Starą kartę SIM również posiadam).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ile razy trzeba rejestrować kartę SIM?

Możesz złożyć zapytanie/reklamację przez Mój Orange aby to zweryfikowano.
Anonim

Nie dotyczy

Ile razy trzeba rejestrować kartę SIM?

Wejdź na Mój Orange i następnie w moje dane, jeśli tak znajdziesz swoje dane osobowe to masz zarejestrowany numer. Ja rejestrowałem swój kilka lat temu i jest zarejestrowany (podajże 2008 rok). Informację to potwierdziłem w salonie Orange.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

Ile razy trzeba rejestrować kartę SIM?

Z tego co mi wiadomo to jeśli nie dokonywałeś żadnych zmian danych po 10.07.2010 to konieczna jest ponowna rejestracja ze względu na zmianę prawa telekomunikacyjnego w 2010 roku.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Ile razy trzeba rejestrować kartę SIM?


karol napisał(-a):

Oczywiście, tak jak pisałem, mam formularz rejestracji karty SIM z 2009 roku oraz 2015 roku. Jak inaczej mógłbym otrzymać nową kartę nanoSIM, jeśli numer byłby niezarejestrowany? (Starą kartę SIM również posiadam).


Najbardziej dziwne że bazach Orange nie ma śladu o "rejestracji" z 2015 r.