Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile jest czasu na aktywację po przeniesieniu numeru, jaka jest ważność startera/karty sim?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Ile jest czasu na aktywację po przeniesieniu numeru, jaka jest ważność startera/karty sim?

Dzień dobry.

Po aktywacji np. poprzez wykonanie pierwszego połączenia zaczynają upływać dni ważności połączeń wychodzących/przychodzących i należy doładować konto.

Aby tego uniknąć, gdyż w danej chwili nie potrzebuję korzystać z przenoszonego numeru, chciałbym żeby przez jakiś czas leżał w szufladzie i interesuje mnie, jaka jest ważność startera/karty sim na aktywację od momentu przeniesienia?

 

W Play są to przykładowo 3 lata. A jak jest w Orange?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32707
  • 38344
  • 1384

Ile jest czasu na aktywację po przeniesieniu numeru, jaka jest ważność startera/karty sim?

W Orange dostajesz zwykle numer tymczasowy, który i tak jest aktywowany. Terminu nie znam ale na pewno przed przeniesieniem.

Ważność zwykłego startera powinna być wydrukowana na opakowaniu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32707
  • 38344
  • 1384

Ile jest czasu na aktywację po przeniesieniu numeru, jaka jest ważność startera/karty sim?

W Orange dostajesz zwykle numer tymczasowy, który i tak jest aktywowany. Terminu nie znam ale na pewno przed przeniesieniem.

Ważność zwykłego startera powinna być wydrukowana na opakowaniu.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3310
  • 7896
  • 147

Ile jest czasu na aktywację po przeniesieniu numeru, jaka jest ważność startera/karty sim?

Tak jak napisał @Piotrekk85, nie ma możliwości zmiany czasu aktywacji przy przeniesieniu, nawet w innej sieci. To o czym piszesz jest możliwe po zakupie nowego startera na którym jest informacja do kiedy można aktywować dany starter (numer).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32707
  • 38344
  • 1384

Ile jest czasu na aktywację po przeniesieniu numeru, jaka jest ważność startera/karty sim?

Tak naprawdę są różne tryby na przeniesienie numeru do oferty na kartę i w nich są pewne widełki, czy promocje np. bezpłatne Konto ważne rok. Więc teoretycznie można rok nie używać, ale nie ma jak w Play że numer wisi i nie "zaginie".

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3310
  • 7896
  • 147

Ile jest czasu na aktywację po przeniesieniu numeru, jaka jest ważność startera/karty sim?

Nie ma tak w żadnej sieci, nawet u fioletowych Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32707
  • 38344
  • 1384

Ile jest czasu na aktywację po przeniesieniu numeru, jaka jest ważność startera/karty sim?

Jest - o ile MNP robisz przez salony (zwykle byłe Germanosy). Tam moment aktywacji jest uruchomienia karty sim w urządzeniu.
Anonim

Nie dotyczy

Ile jest czasu na aktywację po przeniesieniu numeru, jaka jest ważność startera/karty sim?

Sięgnąłem po swój zestaw startowy Orange, który otrzymałem w 2016r., jak ja to określam, jako ślepy los operatora. A nuż się skuszę! Tak też się stało, a skusił mnie definitywny czas rejestracji pre-paidowych. Leżał długo i się uaktywnił w lutym 2017r. Na odwrocie jest napisane:"Masz 31 dni na wykorzystanie kwoty startowej (5 zł na start do wszystkich sieci) i 12 miesięcy na odbieranie połączeń". Data ważności: 2018-12-31. Dystrybutor na Al. Jerozolimskich 160Emotikon: Szczęśliwy Do czasu najnowszej oferty miałem w YES.