Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

Jak w temacie. Jestem w Orange Free na kartę i chciałabym dokupić sobie dodatkową kartę SIM do internetu na ten sam numer, odrobina googlowania i znalazłam ofertę za 5 zł miesięcznie (+ opłata aktywacyjna): https://www.orange.pl/kid,4002535747,id,4003674166,article.html

Jednakże zaglądając w regulamin widnieje data "od kwietnia 2015 do odwołania". Szukam po stronce i znalazłam tylko ofertę dla klientów na abonament, w dodatku rozchodzi się o jakąś kartę eSIM, która działa na kilku tylko urządzeniach. Wie ktoś może czy ta oferta z linka jest jeszcze aktualna? 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13499
  • 1137

Krótko: tak, dla abonamentu tylko. Na dziś nie ma żadnych innych usług na współdzielenie danych na prepaidzie.
.
0 Lubię to
Odpowiedz

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13499
  • 1137

Oferta aktualna, ale cały czas nie jest dostępna na prepaidzie/ofercie na kartę.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Czyli jest dostępna tylko dla klientów na abonament, dobrze rozumiem?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 19, Pasjonat
  • 227
  • 135
  • 1

Regulamin jasno określa dla kogo jest ta usługa - wystarczy poczytać Emotikon: Mrugający

https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1995931/4087667081.pdf

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13499
  • 1137

Krótko: tak, dla abonamentu tylko. Na dziś nie ma żadnych innych usług na współdzielenie danych na prepaidzie.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 13
  • 12
  • 0

Coś się zmieniło w temacie, jest już możliwość posiadania drugiej karty sim w prepaid Orange free? Nie muszą być aktywne jednocześnie mogą działać naprzemiennie byle by była taka opcja. 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 612
  • 698
  • 19

W Orange na kartę nie ma takiej usługi.

Za to w Orange flex jest i działa.

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 13
  • 12
  • 0

Dziękuję za odpowiedź, to że we Flex jest to już przeczytałem, niestety Flex mi nie pasuje bo nielogiczne wydaje mi się płacić za coś więcej i dostawać mniej niż mam w aktualnej ofercie Orange free. 

Poziom 23, Pasjonat
  • 612
  • 698
  • 19

@Novina flex jest dość specyficzna oferta i jak każda ma plusy i minusy. Plusem jest m.in. dodatkową karta która może działać albo w trybie tylko internetowym albo jako kopia głównej z rozmowami etc.

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 1672
  • 2672
  • 35

Uruchomiłem w ofercie FLEX drugą kartę SIM. Działą świetnie.

Jeżeli chodzi o internet współdzielony, to w abonamencie jest większy limit GB do podzielenia między karty. Użytkowałem dwa numery mobilne i jeden numer z internetem stacjonarnym w ofercie Orange Love. Miesięcznie miałem do dyspozycji poza pakietami standardowymi 100 GB do podziału na trzy karty SIM. Działało fajnie, ale cena mnie trochę zaskoczyła przy przedłużaniu umowy.

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut