Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

Jak w temacie. Jestem w Orange Free na kartę i chciałabym dokupić sobie dodatkową kartę SIM do internetu na ten sam numer, odrobina googlowania i znalazłam ofertę za 5 zł miesięcznie (+ opłata aktywacyjna): https://www.orange.pl/kid,4002535747,id,4003674166,article.html

Jednakże zaglądając w regulamin widnieje data "od kwietnia 2015 do odwołania". Szukam po stronce i znalazłam tylko ofertę dla klientów na abonament, w dodatku rozchodzi się o jakąś kartę eSIM, która działa na kilku tylko urządzeniach. Wie ktoś może czy ta oferta z linka jest jeszcze aktualna? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

Krótko: tak, dla abonamentu tylko. Na dziś nie ma żadnych innych usług na współdzielenie danych na prepaidzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

Oferta aktualna, ale cały czas nie jest dostępna na prepaidzie/ofercie na kartę.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

Czyli jest dostępna tylko dla klientów na abonament, dobrze rozumiem?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

Regulamin jasno określa dla kogo jest ta usługa - wystarczy poczytać 😉

https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1995931/4087667081.pdf


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

Krótko: tak, dla abonamentu tylko. Na dziś nie ma żadnych innych usług na współdzielenie danych na prepaidzie.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

Coś się zmieniło w temacie, jest już możliwość posiadania drugiej karty sim w prepaid Orange free? Nie muszą być aktywne jednocześnie mogą działać naprzemiennie byle by była taka opcja. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

W Orange na kartę nie ma takiej usługi.

Za to w Orange flex jest i działa.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

Dziękuję za odpowiedź, to że we Flex jest to już przeczytałem, niestety Flex mi nie pasuje bo nielogiczne wydaje mi się płacić za coś więcej i dostawać mniej niż mam w aktualnej ofercie Orange free. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

@Novina flex jest dość specyficzna oferta i jak każda ma plusy i minusy. Plusem jest m.in. dodatkową karta która może działać albo w trybie tylko internetowym albo jako kopia głównej z rozmowami etc.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dodatkowa karta SIM - aktualne?

Uruchomiłem w ofercie FLEX drugą kartę SIM. Działą świetnie.

Jeżeli chodzi o internet współdzielony, to w abonamencie jest większy limit GB do podzielenia między karty. Użytkowałem dwa numery mobilne i jeden numer z internetem stacjonarnym w ofercie Orange Love. Miesięcznie miałem do dyspozycji poza pakietami standardowymi 100 GB do podziału na trzy karty SIM. Działało fajnie, ale cena mnie trochę zaskoczyła przy przedłużaniu umowy.