Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowane połączenia wychodzące a rozmowa na koszt odbiorcy.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zablokowane połączenia wychodzące a rozmowa na koszt odbiorcy.

Numer jest zablokowany na połączenia wychodzące, ale jest jeszcze aktywny na idbieranie połączeń. Czy z takiego numeru można dzwonić na koszt odbiorcy?

Czy na takim numerze da się aktywować promocyjny pakiet mikołajkowy, rozmowy, SMS-y, MMS-y + 7 GB na 7 dni?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Zablokowane połączenia wychodzące a rozmowa na koszt odbiorcy.

@ketrasaArtur znalazłam taki zapis:

 

,,Usługa Rozmowa na Koszt Odbiorcy w Orange pozwala na przeniesienie opłaty za połączenie na odbiorcę, za jego zgodą. W ten sposób każdy klient w Orange, nawet osoby, które z jakichkolwiek powodów nie mogą dzwonić i SMSować (np. mają zablokowane połączenia wychodzące lub skończyły im się środki na koncie), otrzymują teraz wygodną możliwość skontaktowania się z bliskimi."

 

To akurat cytat z GSM Online . O oficjalnych materiałach Orange pisze tylko o różnych powodach które uniemożliwiają wykonanie normalnego połączenia, nie ma żadnych zastrzeżeń o sytuacji jak wyżej piszesz. Wynika z tego, że jest taka możliwość (ale nigdy nie sprawdzałam). 

 

Jeśli zaś chodzi o aktywację pakietu mikołajkowego:

 

9. Warunkiem włączenia Promocji jest pozostawanie numeru Abonenta w Okresie aktywnym (możliwość

wykonywania połączeń wychodzących).

 

Więc jak standardowo aby coś włączyć trzeba mieć aktywne połączenia wychodzące. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Zablokowane połączenia wychodzące a rozmowa na koszt odbiorcy.

Jeśli numer nie ma już aktywnych połączeń wychodzących  to na koszt odbiorcy nie zadzwonisz. 

Wszelkie promocję działają jak połączenia wychodzące są aktywne. 

Tak z frontu Plusa na kartę, brak środków na koncie blokuje połączenia 😁

Anonim

Nie dotyczy

Zablokowane połączenia wychodzące a rozmowa na koszt odbiorcy.

@ketrasaArtur znalazłam taki zapis:

 

,,Usługa Rozmowa na Koszt Odbiorcy w Orange pozwala na przeniesienie opłaty za połączenie na odbiorcę, za jego zgodą. W ten sposób każdy klient w Orange, nawet osoby, które z jakichkolwiek powodów nie mogą dzwonić i SMSować (np. mają zablokowane połączenia wychodzące lub skończyły im się środki na koncie), otrzymują teraz wygodną możliwość skontaktowania się z bliskimi."

 

To akurat cytat z GSM Online . O oficjalnych materiałach Orange pisze tylko o różnych powodach które uniemożliwiają wykonanie normalnego połączenia, nie ma żadnych zastrzeżeń o sytuacji jak wyżej piszesz. Wynika z tego, że jest taka możliwość (ale nigdy nie sprawdzałam). 

 

Jeśli zaś chodzi o aktywację pakietu mikołajkowego:

 

9. Warunkiem włączenia Promocji jest pozostawanie numeru Abonenta w Okresie aktywnym (możliwość

wykonywania połączeń wychodzących).

 

Więc jak standardowo aby coś włączyć trzeba mieć aktywne połączenia wychodzące. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zablokowane połączenia wychodzące a rozmowa na koszt odbiorcy.

@Anonimniestety nie masz racji, połączenia można wykonać na koszt odbiorcy przy zablokowanych połączeniach wychodzących. Sprawdzone osobiście. Podziwiam @Anonim za przekopanie internetu. Jest tak jak napisałaś na oba pytania. Pakietu Mikołajkowego nie da się włączyć. Przychodzi SMS o przulyjęciu zlecenia na aktywację pakietu, a po chwi kolejny SMS z informacją o doładowaniu konta, aby pakiet aktywować.

Anonim

Nie dotyczy

Zablokowane połączenia wychodzące a rozmowa na koszt odbiorcy.

@ketrasaArtur proszę. Pracowałam kiedyś w Dziale Rozpatrywania reklamacji innego operatora i jak mam chwilę to lubię podeprzeć tak swoje odpowiedzi. 

Anonim

Nie dotyczy

Zablokowane połączenia wychodzące a rozmowa na koszt odbiorcy.


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonimniestety nie masz racji, połączenia można wykonać na koszt odbiorcy przy zablokowanych połączeniach wychodzących.


 Trochę mnie to zaskoczyło, ale to na plus 😎

Ostatnio przedłużałem ważność prepaid w Orange i korzystając z 2 opcji, mam na 2 lata wychodzące i miesiąc więcej na przychodzące, więc się za bardzo nie poszaleje odbierając połączenia 😉

Screenshot_20211207-120109.png


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zablokowane połączenia wychodzące a rozmowa na koszt odbiorcy.

@Anonim to w sumie taka alternatywa, ale w sytuacji krytycznej przydatne i różnie może być.