Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doładowania Orange


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 1

Doładowania Orange

O ile dni przedłuża ważność konta doładowanie za 100 zł? Orange Yes.

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Doładowania Orange


merrduk napisał(-a):

O ile dni przedłuża ważność konta doładowanie za 100 zł? Orange Yes.


Zobacz coś tu


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 1

Doładowania Orange

Tak tylko jak aktywuję usługę za darmo w orange to co załaduję za 100 i skróci mi czas do 31 dni?

Anonim

Nie dotyczy

Doładowania Orange


merrduk napisał(-a):

Tak tylko jak aktywuję usługę za darmo w orange to co załaduję za 100 i skróci mi czas do 31 dni?


Masz tutaj doładowanie


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 1

Doładowania Orange

No ja mam Google i widziałem te strony, w YES doładowując za 50 zł dostawałem 50 dni, tamta strona ma się nijak do tego jak jest naprwadę. Dlatego pytam czy za 100 dają analogicznie 100 czy więcej, a może i nawet mniej?

Anonim

Nie dotyczy

Doładowania Orange

@merrduk a nie możesz sobie aktywować rocznej ważności konta - sms o treści START pod nr 8002. Koszt smsa to jednorazowo 3 zł. Jeśi jesteś dłużej w Orange niż 3 msc to aktywacja jest bezpłatna. Pozdrawiam.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 1

Doładowania Orange

Włączenie usługi Numer bez limitu oraz dostępnych w Orange Yes usług 0 zł/min w Orange oraz 0 zł/SMS w Orange powoduje wyłączenie usługi i skrócenie ważności konta na połączenia wychodzące do 31 dni.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Doładowania Orange

Skrócenie ma miejsce wtedy kiedy wydłużenie ważności konta nastąpiło w wyniku włączenia promocji Konto ważne rok.
Jeśli doładowałeś się kwotą 100 zł w Orange Yes, masz 100 dni ważności środków. Usługa za darmo w Orange nie ma wpływu - nie jest skracane na 31 dni.
Pełne info w regulaminie - punkt 15 http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2000813/4097666043.pdf

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Doładowania Orange

Pisze wyraznie że ma usługę za darmo w Orange, to rok ważności nie działa. Orange YES


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Doładowania Orange

Obecnie można mieć jedną z usługą. Ale włączenie konto ważne rok kasuje za darmo w Orange (zmieniły się regulaminy). Można co kilka dni włączać na przemian usługi.