Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung Galaxy S3 NEO - nie działa przesyłanie danych.

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 1
  • 0

Witam

Od wczoraj jestem na karcie w ofercie Nowe orange GO. Dzisiaj wykupiłem pakiet nielimitowane SMS i 2GB Internetu. Gdy włączyłem przesyłanie danych nie pojawiało się nic co wskazywałoby na to, że pakiet działa. Po próbie otworzenia strony nie udało się. Próbowałem skonfigurować Internet na: ustaw.orange.pl, ale i to się nie powiodło. Rozmawiałem na czcie z doradcą. Pisał, że nie mam nic zablokowanego, a pakiet jest aktywny i wina stoi po stronie telefonu. Jak mogę temu zaradzić. Mój telefon to Samsung Galaxy S3 NEO.

7 ODPOW. 7
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Musisz ręcznie wprowadzić ustawienia Internetu Orange. Na Nasz Orange jest kilka wątków jak to zrobić więc...... poszukaj dobrze. Pozdrawiam.
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Ustawienia ręczne:
- jako NAZWA ustaw Orange Internet
- w polu APN wpisz internet
- w polu NAZWA UŻYTKOWNIKA wpisz internet
- w polu HASŁO wpisz internet
- jako TYP UWIERZYTELNIANIA wybierz PAP LUB CHAP
- jako TYP APN wpisz default
- naciśnij MENU i ZAPISZ
- na liście APN postaw kropkę przy profilu Orange Internet, pozdrawiam.
Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 28981
  • 20740
  • 1257

Napisałeś od wczoraj. Przenosiłeś numer z abonamentu lub z innej sieci? czy to nowy numer?
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@marcin15 kolega @Piotrekk85 zadal CI bardzo mądre pytanie, o tym samym pomyślałem - tak więc.....??

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 1
  • 0

Skończył mi się abonament i mając ten sam numer przeszedłem na karte : nowe orange go. Zrobiłem tak jak mi napisałeś @Konto usunięte i gdy włączyłem pakiet nie wiem czy to jest zależne od zasięgu (akurat u mnie w domu trochę  słabo z nim) przerywało mi połączenie. Pojawiło sie ono po jakiś 40 sekundach od włączenia pakietu. Sprawdze jutro jak bedzie to działało w innych miejscach. Chociaż gdy miałem jeszcze abonament miałem włączony bezpieczny internet w którym były progi 5zł-100mb następne 5zł - 400mb. W abonamencie połączenie nawiązywało się natychmiastowo.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

To jeśli masz tem sam numer i ten sam telefon to powinno wszystko działać tak jak dawniej - to tylko inna taryfa. Być może były jakies chwilowe problemy z zasięgiem, tym bardziej jak piszesz że w Twoim miejscu zamieszkania nie jest z tym najlepiej. A zmiana trybu pracy np tylko na 3G nic nie pomaga?? Pozdrawiam.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 28981
  • 20740
  • 1257

Być może apny od LTE się zawiesiły. Sugerowałbym jakby problem nadal występował (tylko dla LTE) ponowny kontakt z BOK.