Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy jest limit rejestracji nowych numerów na jedną osobe?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Czy jest limit rejestracji nowych numerów na jedną osobe?

Witam

 

Wiem ze kiedys W orange nie bylo limitu rejestracji nowych numerów na jedna osobe, czy teraz jest nadal tak samo? Głownie chodzi mi o rejestracje przez sms, jesli jest w ogole jakas roznica w sposobie rejestracji a limitach??

 

pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy jest limit rejestracji nowych numerów na jedną osobe?

Nie mam limitów. Limity dotyczy otrzymania bonusów a nie samego faktu rejestracji.

Poza tym jeśli planujesz handlować kartami sim, to musisz pamiętać że rejestracja oznacza że sam kartę sim użytkujesz. Przekazanie karty sim innej osobie bez jej przerejestrowanie może stanowić podstawę to założenia blokady/zawieszenia numeru.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy jest limit rejestracji nowych numerów na jedną osobe?

Nie mam limitów. Limity dotyczy otrzymania bonusów a nie samego faktu rejestracji.

Poza tym jeśli planujesz handlować kartami sim, to musisz pamiętać że rejestracja oznacza że sam kartę sim użytkujesz. Przekazanie karty sim innej osobie bez jej przerejestrowanie może stanowić podstawę to założenia blokady/zawieszenia numeru.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Czy jest limit rejestracji nowych numerów na jedną osobe?

Problem polega na tym ze wysylająć smsm na 80280 z numerem zarejestrowanym nie otrzymuje zadnego smsa zwrotnego ani na jeden ani na drugi numer. Kiedys juz rejestrowałem tak numer i wszystko bylo ok, czy teraz cos sie zmienilo, czy to jakis problem techniczny, czy ktos z orange moze to sprawdzic?

 

Czytalem na tym forum ze ktos juz mial kiedys podobny problem ale nastepnego dnia juz bylo ok jednak u mnie ciagle to samo.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy jest limit rejestracji nowych numerów na jedną osobe?

To raczej zawiecha serwisu pod ten numer. Zgłoś to na BOK np. na czacie http://orange.pl/kontakt

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Czy jest limit rejestracji nowych numerów na jedną osobe?

@rytuss zgodnie z informacją na zarejestrujnumer.pl

Ile numerów na kartę mogę zarejestrować?

Dowolną ilość. W Orange nie ma ograniczeń co do ilości numerów na kartę które chcesz zarejestrować.

 

A jeśli jest problem z smsami to może coś się zacięło i wtedy może warto podejść do jakiegoś punktu stacjonarnego, np poczta?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Czy jest limit rejestracji nowych numerów na jedną osobe?

No ok ale moze jest na tym forum ktos z orange kto by zglosil do jakiegos dzialu technicznego ze jest taki problem, domyslam sie ze nie tylko u mnie, zeby mozna bylo na przyszlosc bez problemu sobie zarejestrowac smsem bo to bardzo wygodne i jakos bezpieczniejsze dla mnie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy jest limit rejestracji nowych numerów na jedną osobe?

Ja nie mam problemu. Więc raczej to nie jest problem globalny.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Czy jest limit rejestracji nowych numerów na jedną osobe?

A kiedy rejestrowales ostatnio?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy jest limit rejestracji nowych numerów na jedną osobe?

Dziś, testowałem jak napisałeś. Wydaje mi się że problem jest z wysyłką smsa na krótki numer.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Czy jest limit rejestracji nowych numerów na jedną osobe?

@rytuss Czy któraś z odpowiedzi zasługuje na miano rozwiązania? Zachęcam do jej oznaczenia, to ułatwi wyszukanie istotnych informacji innym użytkownikom.