Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

Czy numer 510100100 jest do Orange ? Wygląda że nie. Mam usługę Rozm+SMSy Bez Limitu Do Wszys+Pakiet GB -31d cyk a kasują za każdą minutę połączenia z doradcą, do której nie dochodzi po wielu długim oczekiwaniu. Czy nie lepiej byłoby by ten numer przenieść jednak do Orange,

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7019
  • 182

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną??

Rozmowy z BOK są płatne wg cennika taryfy. Zainstaluj sobie apkę Mój Orange, tam po zalogowaniu rozmowy z BOK masz za darmo.

Edit: Jeśli problem był po stronie operatora zawsze możesz zwrócić się o zwrot opłaty za połączenie z BOK. Mi zawsze zwracali.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7019
  • 182

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną??

Rozmowy z BOK są płatne wg cennika taryfy. Zainstaluj sobie apkę Mój Orange, tam po zalogowaniu rozmowy z BOK masz za darmo.

Edit: Jeśli problem był po stronie operatora zawsze możesz zwrócić się o zwrot opłaty za połączenie z BOK. Mi zawsze zwracali.

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną??


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

Numer 510 100 100 - jest numerem infolinii, czyli numerem specjalnym. Dlatego połączenia wykonane na numery specjalne są dodatkowo płatne. Lista takich numerów jest podana w Cenniku posiadanej przez Ciebie oferty 🙂

 

Na przykład, jeśli masz ofertę Orange Yes, to cennik znajdziesz tu: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1997213/4090293251.pdf

 

Połączenie z 510 100 100 to koszt 0,29 zł za minutę, maks. 1,50 zł. Ale - możesz wejść na czata w dni robocze od 7 do 21:30 albo jak napisał @Anonim, skorzystać z aplikacji mobilnej, by zadzwonić do nas z numeru Orange bez opłat 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?


Jarek napisał(-a):

Numer 510 100 100 - jest numerem infolinii, czyli numerem specjalnym. Dlatego połączenia wykonane na numery specjalne są dodatkowo płatne (…)


Czyli tak: jeśli masz telefon w Orange, to niezależnie od abonamentu zawierającego połączenia komórkowe za kontakt z infolinią Orange musisz zapłacić.

 

Za to ja mam telefon w Plusie - więc jeśli dzwonię na tę samą infolinię Orange (np. w sprawie związanej z Internetem) - to mając połączenia komórkowe w ramach abonamentu nie płacę.

 

Innymi słowy - dla klienta Polkomtela połączenie z infolinią ORANGE jest tańsze, niż dla klienta ORANGE.

 

Z całym szacunkiem, ale to jest troszkę paranoiczne. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

A ile płacisz dzwoniąc na infolinię Plusa?

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?


Piotrekk85 napisał(-a):
A ile płacisz dzwoniąc na infolinię Plusa?

Ha, tu mi zabiłeś ćwieka - bo bardzo dawno z infolinii nie korzystałem. Emotikon: Szczęśliwy

 

Ale sprawdziłem - okazuje się, że w Plusie też jest nieco paranoicznie, ale na innym poziomie. Otóż jeśli dzwonię na łączący mnie z infolinią numer premium (2601) - to płacę 1,90 (niezależnie od długości połączenia). Jeśli jednak zamiast tego zadzwonię na pełny, komórkowy numer infolinii (601 102 601) - to mam to "zgodnie z taryfą operatora", a więc w moim przypadku - w abonamencie, bez dodatkowych opłat, jak każdy inny numer komórkowy,


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

Jesteś pewien że ten drugi numer jest w abonamencie?

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

Tak, specjalnie to sprawdziłem ("na twardo" - zadzwoniłem na infolinię i zapytałem, ryzykując te 1,90 Emotikon: Mrugający )


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Czy Orange też wam pobiera za połączenia z infoliną?

Ciekawe jak zadzwonić na infolinię (płatną !) skoro Orange skaswało wszystkie środki. Chyba tylko przez policję albo straż pożarną, ale potrzebny jest pożar w Orange. Lepiej widać mieć drugi telefon np. w Plusie.