Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Clir przez kod #31# działa dopiero po kontakcie z BOK

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Clir przez kod #31# działa dopiero po kontakcie z BOK

Ja mam bez żadnego problemu. Starter ma ponad rok, a dzisiaj przeszedłem do Nowego Mój Orange.

 

Bez tytułu.png

Anonim

Nie dotyczy

Clir przez kod #31# działa dopiero po kontakcie z BOK

@WojcieszkoTo znaczy że masz na kartę czy abonamenty?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Clir przez kod #31# działa dopiero po kontakcie z BOK

Taki i taki mam. Screen pochodzi z karty.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Clir przez kod #31# działa dopiero po kontakcie z BOK

Ja na orange.pl nie mam takiej przegródki jaką pokazałeś, wchodzę w pakiety i ustawienia- ustawienia- blokady i nie mam nic o prezentacji nr

kiedyś było to dostępne ale zniknęło.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Clir przez kod #31# działa dopiero po kontakcie z BOK

W staeym mój Orange nie ma...

Screenshot_2018-04-15-13-45-27-205_com.android.chrome.png


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Clir przez kod #31# działa dopiero po kontakcie z BOK

No to właśnie o to mi chodzi, korzystam ze starego mój orange i póki co nie zmigruje do nowego dopóki nie będzie takiej konieczności. Poza tym nie otrzymałam monitu o przejście na nowy.

Anonim

Nie dotyczy

Clir przez kod #31# działa dopiero po kontakcie z BOK

@SandrusiaMoże taka aplikacja Ciebie zainteresuje https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mistergroup.muzutozvednout&hl=pl

Jeszcze jedno jaki masz telefon marka/model ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 1

Clir przez kod #31# działa dopiero po kontakcie z BOK

Prosiłbym o podanie najświeższych informacji co do usługi CLIR i podania możliwości/metod jej włączania/wyłączania, ponieważ ciężko się odnaleźć w tym gąszczu informacji.

Z wcześniejszych wpisów wynika, że w samym Mój Orange każdy widzi co innego, jak to możliwe? Z zasady KAŻDY ma mieć to dostępne.

 

Interesuje mnie CLIR z domyślną prezentacją numeru i ewentualnym ukryciem wtedy, kiedy sam to wymuszę w ustawieniach telefonu lub kodem #31#nrtel

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Clir przez kod #31# działa dopiero po kontakcie z BOK

Obecnie niestety są dwie wersje serwisu dlatego jest taki problem z mój Orange. W nowej wersji nie ma problemu. Trzeba mieć włączoną usługę blokada prezentacji numeru w tzw wariancie ruchomym. Ważne: na świeżym starterze usługa bywa włączona, jednak aby zadziałała poprawnie trzeba wykonać na niej minimalnie jedną akcję (warto ją wyłączyć i włączyć wtedy).

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Clir przez kod #31# działa dopiero po kontakcie z BOK


@Piotrekk85 napisał:
Obecnie niestety są dwie wersje serwisu dlatego jest taki problem z mój Orange. W nowej wersji nie ma problemu. (...)

Dodam jeszcze, że zawsze można zlecić doradcy na czacie migrację do nowego Mój Orange. W ten sposób będziemy mieć dostęp do funkcji, które nas interesują :); w tym również do tej zaprezentowanej na screenie.

 

Stara wersja za niedługo przejdzie do historii, więc nowe Mój Orange i tak wcześniej czy później "zawita" u każdego.

 

@jurak,

równoległe funkcjonowanie tych dwóch platform, faktycznie, może prowadzić do nieporozumień Emotikon: zakłopotany. Wraz z przejściem wszystkich do jednego "systemu" te niejednoznaczności się skończą Szczęśliwy mężczyzna.