Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za rejestrację numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Bonus za rejestrację numeru

Dlaczego nie mogę otrzymać tego bonusu za rejestracje numeru?

 

Numer zerejestrowałem już w zeszłym roku na poczcie, pani kazała czekać na SMS z potwierdzeniem rejestracji, ale takiego nie dostałem. Jak wysyłam SMS o treści "numer" na 80190, to w odpowiedzi dostaję "Twoj numer na karte (513xxxxxx) jest juz zarejestrowany..."

 

A jak wysyłam SMS o treści BONUS na numer 80028, to w odpowiedzi otrzymuję "Witaj. Nie mozemy wlaczyc bonusu. Sprawdz czy jestes zarejestrowany. Pozdrawiamy, Orange".

 

No to jak włączyć ten bonus, i czy w ogóle mój numer jest zarejestrowany?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Bonus za rejestrację numeru

Najlepszą , sprawdzoną informację uzyskasz w BOK... Możesz połączyć się z Konsultantem za darmo - jeżeli użyjesz w smartfonie aplikacji Mój Orange - po pełnym zalogowaniu się danymi numeru w Orange... (ikona u dołu ekranu).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Bonus za rejestrację numeru

Najlepszą , sprawdzoną informację uzyskasz w BOK... Możesz połączyć się z Konsultantem za darmo - jeżeli użyjesz w smartfonie aplikacji Mój Orange - po pełnym zalogowaniu się danymi numeru w Orange... (ikona u dołu ekranu).


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Bonus za rejestrację numeru

Obecna promocja za zarejestrowanie numeru mówi, że "Zgodnie z regulaminem promocji „Bonus za rejestrację” z dnia 1.01.2017 na włączenie bonusu masz 60 dni od zarejestrowania się", a wcześniej z tego co pamiętam chyba też tak było, więc najprawdopodobnie zbyt późno wysłałeś sms-a od momentu zarejestrowania, dlatego nie masz uprawnień do jego otrzymania. Mimo wszystko tak jak wspomniał przedmówca warto skontaktować się z BOK Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

Tak jak pisze kolega powyżej musiałeś zarejestrować się albo w okresie kiedy nie było żadnej promocji, albo/i minął Ci już regulaminowy (60 dniowy) okres na aktywację Bonusu.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Bonus za rejestrację numeru

@rocq

jeżeli któryś z powyższych wpisów uważasz za pomocny w Twoim zgłoszeniu, proszę oznacz go jako rozwiązanie. Pomoże to w przyszłości osobom z podobnym problemem na szybsze znalezienie jego rozwiazania.

 

Pozdrawiam


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Bonus za rejestrację numeru

Zadzwoniłem do BOK i okazało się, że był jakis błąd w systemie i dlatego nie mogłem włączyć tego bonusu, więc pani, z którą rozmawiałem włączyła mi go ręcznie.

 

Dziękuję Wam za pomoc. Pozdrawiam.