Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

No fakt, jedna z lepszych konkretnych dyskusji na temat ruchu w sieci Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

DO PRACOWNIKA ORANGE WYPOWIADAJĄCEGO SIE W TYM WĄTKU, KTÓRY TWIERDZI, ŻE ORANGE NIE BLOKUJE ZA NORMALNE UŻYTKOWANIE. Pan bezczelnie i ordynarnie kłamie. Ja kiedyś dostałem od drobnego dłużnika ok. 15 starterów Orange, bo nie miał mi czym zapłacić. I tak aktywuję starter za starterem i wykorzystuję je do działalności firmy - nie telekomunikacyjnej ale antykwariatu internetowego oraz do spraw prywatnych. Wystarczy 1,5 godziny rozmowy z kimś na "numerze bez limitu" - już blokada za "sztuczny ruch" a po 8 godzinach w ciągu 2 dni blokada pojawi się na pewno. I aktywuję następny starter, następny i jeszcze i następny. Blokada, blokada, blokada. Zablokowano mi większość tych starterów. Teraz na ostatnich starterach blokujesz mi (może ty człeku) za intensywne korzystanie z bonusu rejestracyjnego. A te środki przecież nie są nieograniczone i moge z nich korzystać w absolutnie dowolny sposób. Reklamacja w pierwszej instancji - to gwarantowane utrzymanie blokady, w 2-giej instancji różnie bywa. Teraz czekam już 5 dni na odpowiedź na reklamację-bezskutecznie. Kłamie pan jak przystało na pracownika WIELKIEGO TELEKOMUNIKACYJNEGO (...) - {tu ocena moralna}  jakim jest Orange dziedziczące niechlubne tradycje nieuczciwości po TPSA. A ostatni raz zablokowano mi za dzwonienie na infolinię banku BPH !!!! Dziedziczycie po PRL najgorsze tradycje cenzury obyczajowej- klient wam płaci a wy oceniacie czy wypada czy nie wypada dużo dzwonić - i potem pisząc reklamację trzeba się przed wami spowiadać po co dzwoniłem, do kogo i w jakiej sprawie. W żadnej innej sieci nie musisz tłumaczyć się przed operatorem z takich intymnych spraw !!!! Nie ma w języku polskim tak ordynarnego słowa, by mogło dobrze oddać postawę Twoją jako osoby twierdzącej, że wszystko jest ok i twoich kolesiów.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane




dolcevit napisał(-a):

DO PRACOWNIKA ORANGE WYPOWIADAJĄCEGO SIE W TYM WĄTKU, KTÓRY TWIERDZI, ŻE ORANGE NIE BLOKUJE ZA NORMALNE UŻYTKOWANIE. Pan bezczelnie i ordynarnie kłamie. Ja kiedyś dostałem od drobnego dłużnika ok. 15 starterów Orange, bo nie miał mi czym zapłacić. I tak aktywuję starter za starterem i wykorzystuję je do działalności firmy - nie telekomunikacyjnej ale antykwariatu internetowego oraz do spraw prywatnych. Wystarczy 1,5 godziny rozmowy z kimś na "numerze bez limitu" - już blokada za "sztuczny ruch" a po 8 godzinach w ciągu 2 dni blokada pojawi się na pewno. I aktywuję następny starter, następny i jeszcze i następny. Blokada, blokada, blokada. Zablokowano mi większość tych starterów. Teraz na ostatnich starterach blokujesz mi (może ty człeku) za intensywne korzystanie z bonusu rejestracyjnego. A te środki przecież nie są nieograniczone i moge z nich korzystać w absolutnie dowolny sposób. Reklamacja w pierwszej instancji - to gwarantowane utrzymanie blokady, w 2-giej instancji różnie bywa. Teraz czekam już 5 dni na odpowiedź na reklamację-bezskutecznie. Kłamie pan jak przystało na pracownika WIELKIEGO TELEKOMUNIKACYJNEGO (...) - {tu ocena moralna}  jakim jest Orange dziedziczące niechlubne tradycje nieuczciwości po TPSA. A ostatni raz zablokowano mi za dzwonienie na infolinię banku BPH !!!! Dziedziczycie po PRL najgorsze tradycje cenzury obyczajowej- klient wam płaci a wy oceniacie czy wypada czy nie wypada dużo dzwonić - i potem pisząc reklamację trzeba się przed wami spowiadać po co dzwoniłem, do kogo i w jakiej sprawie. W żadnej innej sieci nie musisz tłumaczyć się przed operatorem z takich intymnych spraw !!!! Nie ma w języku polskim tak ordynarnego słowa, by mogło dobrze oddać postawę Twoją jako osoby twierdzącej, że wszystko jest ok i twoich kolesiów.


@dolcevit, przepraszam za wcinkę, ale po edycji wygląda to o sto razy lepiej 🙂

 

Pozdrawiam

Maciej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Radzę zapoznać się z regulamin usług na kartę. Niestety są pewne ograniczenia. Jeśli prowadzić normalne rozmowy, nie powinno być problemu. Jeśli używasz telefon jako czujki, albo puszczasz strzałki. Wystąp do Orange o zgodę na takie działanie lub zakup ofertę na firmę.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Swoją drogą to świetny pomysł na reklamę Orange. Powlec przed sądy - za krytykę- klienta, któremu wcześniej blokowało się numery. Sprzedaż w Orange wzrosłaby o 400 %. Ludzie kochają takie firmy a taki marketing zwaliłby z nóg.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Poza tym Macieju- akurat trafiłeś na prawnika (choć niepraktykującego) ale to akurat prawniczy elementarz, więc wypowiem się - poczytaj sobie podręcznik do prawa karnego i dowiesz się tam czy podlegają mu opinie o firmach. I wtedy dopiero pisz o odpowiedzialności.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Grzecznie tłumaczę jako klient Orange. Każda krytyka jest dozwolona, lecz trzeba liczyć wagę słów 🙂 Sam też nieraz pokrytykuję, ale wychodzę z założenia że można to zrobić na tysiąc innych sposobów, aby nie narobić sobie dodatkowych problemów. Jak wspomniał kolega @Piotrekk85 istnieje wiele kanałów składania reklamacji i zgłaszania podobnych incydentów a forum niestety nie jest Biurem Obsługi Klienta, żeby rozwiązywać takie problemy. Możemy tu doradzić tylko i wyłącznie co zrobić w sytuacji takiej jak Twoja. 

 

cyt "Poza tym Macieju- akurat trafiłeś na prawnika (choć niepraktykującego) ale to akurat prawniczy elementarz, więc wypowiem się - poczytaj sobie podręcznik do prawa karnego i dowiesz się tam czy podlegają mu opinie o firmach. I wtedy dopiero pisz o odpowiedzialności."

 

@dolcevit, absolutnie nie wnikam w Twoją wiedzę na temat prawa. Tym bardziej moim zdaniem powinieneś wiedzieć co pisać. Z tego co napisałeś wnoszę że odniosłeś sie do konkretnej osoby a nie do firmy, a taka w tym temacie wystąpiła tylko jedna, więc sam rozumiesz. Dalszą "debatę" uważam za bezzasadną. Starałem się tylko wyczulić na pewne reguły.

 

Miłej konwersacji 🙂 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Fora internetowe prawie nigdy nie rozwiązują problemów ale czasem zwyczajnie po ludzku chcę o czymś napisać i mam takie prawo.

Poza tym zauważ - to Ty powielasz - cytując wypowiedź, której nie aprobujesz i przez to ją upowszechniasz.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Co innego zarzuciłem osobie a co innego firmie-zapraszam do lektury.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane


dolcevit napisał(-a):

Fora internetowe prawie nigdy nie rozwiązują problemów ale czasem zwyczajnie po ludzku chcę o czymś napisać i mam takie prawo.


Forum NO jest po to by pomóc w sytuacjach jak Twoja, a że Twój przypadek należy zgłosić do BOK to nakierowanie na takie działanie uważam za pomoc. Poza tym masz pełne prawo do swojej opinii 🙂

 


dolcevit napisał(-a):

Poza tym zauważ - to Ty powielasz - cytując wypowiedź, której nie aprobujesz i przez to ją upowszechniasz.


Upowszechniam cytat, więc tekst który już jest napisany. Z miłą chęcią go wyedytuję, jeśli tylko zmieni się jego forma. Rozumiem Twoje niezadowolenie...więc nic tylko złożyć reklamację oficjalnym kanałem...a takim jest BOK. 

 

@edit: Nie bedę się szkolił w prawie poza wiedzą obecną, ale przyznasz że wygląda to już lepiej 🙂 Z tego miejsca pozostaje mi tylko życzyć owocnej dyskusji 🙂 Jeszcze raz przepraszam za "wcinkę"...

 

Pozdrawiam