Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

@Jarek myślę, że tutaj nie chodziło o wykorzystanie numeru np. na potrzeby call center, a w standardowy sposób. Blokady fraudowe się zdarzają, ale nie w przypadku normalnego używania numeru. Przynajmniej ja się z tym nie spotkałem.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

@ziolo1945, dokładnie, ważne to co powiedziałeś.

@Jarek, wiesz wykonywanie dużej ilości połączeń do różnych numerów operator może uznać za call center, a Ty po prostu dzwonisz do znajomych. Ale z tego co piszesz, blokady to rzadkość. Natomiast widocznie coś musi być, jak jakaś osoba opisywała, że dzwoniła do swojej drugiej połówki kilka razy dziennie. A tak na marginesie ostatni wyczytany problem wystapił w 2014 roku i teraz nie tak dawno tutaj na forum, ale to był przypadek nabijania minut bez wymiany informacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Wiesz co... czytałem na necie historię jednej z takich par. Okazało się, że byli tak zakochani, że postanowili się nie rozłączać. Połączenie trwało, ale "głosu" nie było.
To niestety jest sztuczny ruch....

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane


Piotrekk85 napisał(-a):
Wiesz co... czytałem na necie historię jednej z takich par. Okazało się, że byli tak zakochani, że postanowili się nie rozłączać. Połączenie trwało, ale "głosu" nie było.
To niestety jest sztuczny ruch....

Prawdziwa miłość nie wymaga słów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

A rozmiawia ktoś z Was powyżej np 1h ? Tak naprawdę weź tu człowieku abonament dla firm i żyj w stresie czy zablokują podczas rozmów z kontrahentami Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Spokojnie, jeżeli używasz numeru w sposób normalny, standardowy to nikt Ci go nie zablokuje. Bez obaw. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

@Ron podobnie jak pracownicy Orange mam podobne zdanie, że jak będziesz normalnie użytkował numer to nikt Ci go nie zablokuje. Ja mam abonament za 9,99 zł (dzięki rabatowi Orange Open), uwierz były miesiące że rozmawiałem godzinami, słalem ok 1000 smsów miesięcznie i żadnej blokady nie miałem, Dlatego myślę że nie masz się co obawuiać, ludzie różne rzeczy piszą, czasem są to historie w których dno ma całkowicie inny kształt niż piszą o tym jego autorzy. Pozdrawiam. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Fakt, czasem czytając nie wiadomo czy ktoś nie łamał regulaminu (nabijanie minut bez wymiany informacji). 16mln klientów, także przypadki to faktycznie margines.

@ziolo1945, właśnie o jakim standardzie mówimy Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

@Ron spokojnie, 4 godzinne rozmowy nie spowodują, że zablokujemy Ci numer. 😄


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

@ziolo1945, To zmienia postać rzeczy. Emotikon: Bardzo szczęśliwy Tak też myślałem że jak wcześniej napisałeś usługi sa nielimitowane. Jeszcze nie miałem takich niespodzianek, a staram się dużo rozmawiać i pisać bo po prostu lubię Emotikon: Szczęśliwy