Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

Dziś został wydany komunikat: https://www.orange.pl/omnibook/uwaga-na-nieodebrane-polaczenia

Zawarta jest w nim informacja o możliwości założenia blokady na połączenia międzynarodowe. I mam pytanie czy pojawiła się jakaś nowa usługa zatem? ktoś może podrzucić jej regulamin?

 

I drugie pytanie do zdania:

2018.01.11_21h43m00s_001.png

Czy nie jest już potrzebna usługa Pakiet Blokad za 10 zł miesięcznie? i dostępna jest tylko na postpaidzie?

17 ODPOW. 17

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

Szukałem dostępnej takiej usługi. Jednakże jest tylko ta, którą wymieniłeś. Czyli Pakiet Blokad za 10zł, ale dostępny tylko w archiwalnych pakietach. Przekazałam prośbę o doprecyzowanie lub edytowanie artykułu. Jak się pojawi informacja, to dam znać.

Anonim

Nie dotyczy

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

@Wojcieszko i @Piotrekk85, coś na rzeczy jest, bo wczoraj otrzymałem na maila jakieś info i aż boję się to otwierać, czy to nie pułapka. 

11 sty.JPG

Tym bardziej, iż ten znaczek jest mi podejrzany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

Przez przeglądarkę na Gmail jest zabezpieczenie. Inaczej na kliencie pocztowym.
Anonim

Nie dotyczy

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

@Piotrekk85, mnie zaniepokoiło, że trafiło do spamu i to kliknięcie może być pułapką.

1.JPG2.JPG

Newslettera żadnego nie zamawiałem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

To napisz do Orange w sprawie newslettera albo szybciej wypisz się.

Francuskie Orange pracuje nawet nad fajną apką by nie odbierać podejrzanych połączeń https://play.google.com/store/apps/details?id=com.orange.phone
Anonim

Nie dotyczy

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

@Piotrekk85, dochodzę do takich samych skojarzeń, jakie mieli inni z Nicesportspl.com. Nic o nas, bez nas.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

Dla mnie nie warto mieszać grochu z kapustą. Tam - trzeba zawrzeć umowę z firmą. Połączenia międzynarodowe każdy może wykonać. Nie powiem, że kiedyś osoby z Polski to samo robili w stronę USA, UK czy Niemiec (nie wiem czy ktoś pamięta czasy kiedy dostawało się kasę za odbiór połączeń, szczególnie z zagranicy).

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

@Anonimmail który otrzymałeś jest od Orange. Mamy teraz kampanię, gdzie wysyłamy takie komunikaty.

Anonim

Nie dotyczy

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

@Wojcieszko, ja rozumiem uświadamianie obywateli/klientów/ pod kątem zagrożeń. Tak robi mój bank, ale nie posuwa się do wysyłania takich kampanii na maila, tylko na moim koncie jest zakładka powiadomień. Konto w Orange też ma i jeżeli nikomu nie zezwoliłem na newslettera, to niech tego nie czyni. Chyba jakieś granice tzw. umowne w postaci zgód są obowiązujące obie strony, umawiające się na takie zgody.