Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bez limitu na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Bez limitu na kartę

Te promocje mnie w głowie tak pokręciły, że zapomniałam już o tej którą mi polecałeś @Katani1 i tu wielka prośba bo nie wiem gdzie mam linka do niej 😞 a muszę jutro lub pojutrze tą sprawę załatwić raz a dobrze 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Bez limitu na kartę

Pakiet no limit za rozmowy i smsy i co najmniej 15 GB internetu kosztuje 25 zł za miesiąc. Po przejściu na OFnK otrzymujesz jeszcze darmowy bonus internetowy za doładowania. Standardowa ważność konta w tej taryfie też jest dłuższa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

23 ODPOW. 23

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Bez limitu na kartę

A co ta promocja miała robić?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Bez limitu na kartę

@Piotrekk85

Ta promocja miała być ( nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci znaczy się i stacjonarnych też oraz dużo internetu) @Katani1 wie chyba o co mi chodzi a i jeszcze do tego to czy muszę być w Orange One czy też ewakuować się do frre ( no ludzie zgłupłam jak daję słowo )  😞 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Bez limitu na kartę

Pakiet no limit za rozmowy i smsy i co najmniej 15 GB internetu kosztuje 25 zł za miesiąc. Po przejściu na OFnK otrzymujesz jeszcze darmowy bonus internetowy za doładowania. Standardowa ważność konta w tej taryfie też jest dłuższa.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Bez limitu na kartę


@Katani1napisał(-a)
Pakiet no limit za rozmowy i smsy i co najmniej 15 GB internetu kosztuje 25 zł za miesiąc. Po przejściu na OFnK otrzymujesz jeszcze darmowy bonus internetowy za doładowania. Standardowa ważność konta w tej taryfie też jest dłuższa.

No 🙂 to chyba to, ale muszę iść z One do OFnk, czy tak? jak tak to hip hip, hura 🙂 ale ale czy w nim znaczy się tym pakiecie są rozmowy na stacjonarne też?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Bez limitu na kartę

http://bezlimitunakarte.pl/
Przechodząc do OFnK zyskujesz dodatkowy bonus internetowy po każdym doladowaniu. Pozostając w One nie zyskujesz nic. No limit też na stacjonarne.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Bez limitu na kartę

To jest ten pakiet Kosmos coś tam już wiem " Prawdziwy kosmos"


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Bez limitu na kartę

@Katani1no to o to chodzi, tylem się naszukała i wreszcie mam 🙂 Muszę to do zakładek chyba bo znowu pomylę i pomieszam ( ja już tak mam 🙂 )

I jeszcze jedno - stracę teraz ten prezencik w postaci 20 GB? jak popłynę w stronę free?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Bez limitu na kartę

Nie, urodzinowy bonus schodzi przed innymi.