Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5 GB na Maj

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

5 GB na Maj

Witam jest nowa promocja 5GB

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

5 GB na Maj

Fajna promocja 🙂 Dla mnie oferty na kartę są najlepszym sposobem na tanie usługi telko.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

5 GB na Maj

szkoda, że tylko  na kartę.

Anonim

Nie dotyczy

5 GB na Maj

Fajna promocja 🙂 Dla mnie oferty na kartę są najlepszym sposobem na tanie usługi telko.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

5 GB na Maj

I znów spam reklamowy z Orange się zaczyna po aktywacji promocyjnego pakietu na net!! Może warto zapisać to jawnie w regulaminie, bo nie każdy chce czytać reklamy.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

5 GB na Maj


Piotrekk85 napisał(-a):
I znów spam reklamowy z Orange się zaczyna po aktywacji promocyjnego pakietu na net!! Może warto zapisać to jawnie w regulaminie, bo nie każdy chce czytać reklamy.

A te reklamy to na telefon dostajesz ? Ja dostałem tylko info o końcu pakietu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

5 GB na Maj

Ja przy okazji dostałem reklamę pakietu. I pewnie jutro kolejny sms. To już nudne, z pakietami kibica jest podobnie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

5 GB na Maj


Piotrekk85 napisał(-a):
Ja przy okazji dostałem reklamę pakietu. I pewnie jutro kolejny sms. To już nudne, z pakietami kibica jest podobnie.

To może odwet za ilość Twoich wpisów tutaj 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

5 GB na Maj

Oby nie 😄 mam tylko miejsce na ok 1000 smsów w telefonie 😛

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

5 GB na Maj

Hej 🙂 Jeśli nie chcesz od nas otrzymywać SMS-ów marketingowych, wejdź 4 maja na czata i poproś o wycofanie zgód marketingowych 🙂

 

Ja mam wycofane zgody i jedyne SMS-y jakie dostałem to...

 


Orange, 8:10
informujemy, że pozostał 1 dzień do końca ważności bonusowego pakietu internetu Jeśli chcesz sprawdzić ilość i ważność pozostałych środków, wyślij SMS o tresci ILE DANYCH pod numer 901 (20 gr)


Orange, 18:19
Informujemy, że pozostało Ci 100 MB do końca bonusowego pakietu internetu. Po wykorzystaniu pakietu transfer danych może być rozliczany ze środków na koncie głównym. Jeśli chcesz sprawdzić ilość i ważność pozostałych środków, wyślij SMS o treści ILE DANYCH pod numer 901 (20 gr)


Orange, 21:05
Informujemy, że bonusowy pakiet internetu straci ważność dziś o 23:59. Twój transfer danych może być rozliczany ze środkó na koncie głównym. Włącz już teraz pakiet 500 MB / 5 zł na 30 dni odpisując NET5 na tego SMS-a (koszt SMS do Orange). Więcej:orange.pl

Swoją drogą, tu błąd, bo na powyższy SMS, nie da się oczywiście odesłać żadnego SMS-u, bo przyszedł on od Orange. 😞

 

Orange, 22:40
Informujemy, że pozostało Ci tylko 5 MB do końca bonusowego pakietu internetu. Po wykorzystaniu pakietu transfer danych może być rozliczany ze środków na koncie głównym. Jeli chcesz sprawdzic ilość i ważność pozostałych środków, wyślij SMS o treści ILE DANYCH pod numer 901 (20 gr)


260, 22:44
Uwaga! Wykorzystałeś środki z bonusowego pakietu internetu Twój transfer danych może być rozliczany ze środków na koncie głównym. Włącz 500 MB / 5 zł na 30 dni odpisując NET5 na tego SMS-a (koszt SMS do Orange). Więcej:orange.pl

Swoją drogą, współczuję osobom odpowiedzialnym za te SMS-y. Widać, że się trochę wiercą między poprawną (ale dziwnie brzmiącą) odmianą skrótowca SMS, a bardziej popularnym, lecz niepoprawnym (jedynie potocznym) odmienianiem 😞

Podobnie z wysyłaniem SMS-ów. Raz poprawnie lecz niepopularnie pod numer, a raz popularnie, acz niepoprawnie na numer 😄

A nie, przewidziało mi się. Tym razem, wysyłają tylko pod numer. 😄

Mam nadzieję, że mnie nikt nie zje za powyższą opinię 😄



Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

5 GB na Maj

No właśnie... wysyłanie propozycji pakietu jest już marketingiem... zgody mam wyłączone i odświeżane raz na jakiś czas...