Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5 GB na Maj

ROZWIĄZANE

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

5 GB na Maj

Zauważ, że jest to częścią SMS-u informującego o końcu pakietu. Wiem, że możesz to trochę odczuć jako marketing, ale jestem przekonany, że główną decyzją jest chęć zabezpieczenia użytkowników darmowego pakietu przed wysokimi opłatami.

 

Jako szeregowy pracownik, nie znam statystyk, a nawet gdybym znał, byłyby one zapewne objęte tajemnicą, ale jestem przekonany, że z archiwalnych taryf, które zostały wycofane w tym roku, korzysta duża grupa ludzi, a w nich 1 MB kosztuje 5,12 zł. Jak ktoś ma smartfona, to w kilka sekund, może stracić niemały majątek 🙂

W Orange Yes, zresztą 1 MB kosztuje prawie 1,23 zł. To też kilkanaście złotych może błyskawicznie wyparować.

 

Chciałbym, aby wszystkie notyfikacje wyglądały jak teraz 🙂 Aczkolwiek, możesz mieć trochę rację - ja nie odebrałem tych SMS-ów jak marketingu, ale jak widać - Ty już tak. Dodam Twoją sugestię w odpowiednie miejsce z zapytaniem, czy treść nie mogłaby być bardziej ogólnikowa, np. "Pamiętaj by wyłączyć transmsiję danych lub zakupić pakiet internetowy za pomocą Mój Orange, zanim skończy się ważność bonusu"