Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

1000 zl i 100 GB za zarejestrowanie numeru w Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

1000 zl i 100 GB za zarejestrowanie numeru w Orange

Orange odświeża promocję związaną z rejestracją kart prepaid. Jak pisze rzecznik sieci Orange na swoim Blogu "teraz dajemy Wam 1000 zł do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci i internet. Do tego dokładamy 100 GB transferu danych. Obydwa bonusy są ważne przez 30 dni. Żeby je aktywować wystarczy wysłać SMS o treści BONUS na numer 80028".

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

1000 zl i 100 GB za zarejestrowanie numeru w Orange

Promocja jest do 30 listopada. Jak włączysz bonus ostatniego dnia to będziesz miał neta to końca roku. Ja mam taki plan 😄

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

1000 zl i 100 GB za zarejestrowanie numeru w Orange

Wpis widzę że już wisi na tablicy, przepraszam za replay 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

1000 zl i 100 GB za zarejestrowanie numeru w Orange

Lektura regulaminu pokazuje, że powstała nowa przegródka (subkonto) pod tajemniczą "Promocyjne do wszystkich".

Możesz zatem warto skasować promocyjne (wg starych zasad, czyli tylko do Orange i na net).

Anonim

Nie dotyczy

1000 zl i 100 GB za zarejestrowanie numeru w Orange

@Piotrekk85 jestem za 🙂 Uważam również że konto promocyjne powinno mieć dłuższą ważność, a najlepiej taką samą jak główne, kto jest za to łapka w górę 🙂 14 dniowy okres w przypadku wielu promocji doładowań jest dla mnie troszkę "humorystyczny". A Wy jak sądzicie??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

1000 zl i 100 GB za zarejestrowanie numeru w Orange

Pomysł fajnie brzmi, ale trzeba patrzeć na drugą stronę. Ja jestem przeciw. Wszystkie bonusy mają zachęcić do doładowania, a nie je zastępować 🙂

Konto główne można wydłużyć na rok (o ile nie ma się wykluczających promocji) - i to jest nasza realna kasa - jej nie tracimy.

Takie rozwiązanie co proponujesz skończy się tym co dzieje się na Zachodzie - albo bonusy będą mniejsze. Albo kupując doładowanie za 30zł będziemy dostawać z tego 10zł na główne (przejaskrawiam sytuację, ale pewnie tak się to skończy).
Anonim

Nie dotyczy

1000 zl i 100 GB za zarejestrowanie numeru w Orange

@Piotrekk85 RWK nie wydłużalaby ważności konta promocyjnego, konto promocyjne dostawało by taką ważność jak ważność zasilenia podstawowego. Ale tak jak piszesz - środki promocyjne mogłyby wpływać na konto główne, wtedy to rozwiązanie miałoby szersze zastosowanie bo można by je wykorztsać do wszystkich.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

1000 zl i 100 GB za zarejestrowanie numeru w Orange

Kupiłem starter, zarejestrowałem poprzez sms, karta w router i mam o niebo lepszy zamiennik darmowego LTE w RBM 😛
A że mam bardzo przepustowny nadajnik całą dobę to tylko się cieszyć 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

1000 zl i 100 GB za zarejestrowanie numeru w Orange


p2225 napisał(-a):

Kupiłem starter, zarejestrowałem poprzez sms, karta w router i mam o niebo lepszy zamiennik darmowego LTE w RBM 😛
A że mam bardzo przepustowny nadajnik całą dobę to tylko się cieszyć 😄


Czyli z karty kupionej np. w kiosku bez problemu wyślę sms do rejestracji i nie muszę bujać się osobiście do punktu ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

1000 zl i 100 GB za zarejestrowanie numeru w Orange

@Katani1 z tego co ja wiem, to SMSem możesz przypisać numer do konta widniejącego w bazie użytkowników, np. gdy masz jeszcze numer abonamentowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

1000 zl i 100 GB za zarejestrowanie numeru w Orange


Misiek62 napisał(-a):

@Katani1 z tego co ja wiem, to SMSem możesz przypisać numer do konta widniejącego w bazie użytkowników, np. gdy masz jeszcze numer abonamentowy.


Dla zarejestrowanych numerów na kartę też działa, sprawdzałem. Chodzi o to, że chciałem skorzystać z gratisowego startera z Virgin i tam jest komunikat, że nigdzie się nie połączę, dopóki nie zarejestruję numeru.