Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

po tym wszystko dziala,internet smiga ze milo;)dzieki wszystkim za pomoc

Anonim

Nie dotyczy

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

No to gratulacje za cierpliwośćEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie


@Anonimnapisał(-a)

@balbina12, trzeba pobrać.


@Anonim, z własnej ciekawości chcę zapytać: A skąd można ten kod QR (hasło/klucz WPA) pobrać? FunBox go wygeneruje jakoś i wyświetli gdzieś?

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@tomkill3, jeżeli Twoja decyzja kończy się daniem rozwiązania, to fajnie by było zmienić tę kratę zieloną na najbardziej pomocny z postów. Bo to daje szansę odnalezienia źródła Twojego sukcesu także innym forumowiczom. Albo jak wolisz, zrobi to za Ciebie moderator później. Na to jest czas nieograniczony.

Anonim

Nie dotyczy

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@Ela12, jeżeli telefon ma skaner aktywny, to na etykiecie FunBoxa z tyłu jest cały klucz WPA (26znaków) i po prostu objąć skanerem cztery punkty do odczytu. W aplikacji FunBoxa wyświetli i skonfiguruje z Twoją pomocą parowanie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

Dziękuję, @Anonim, za wyjaśnienie. To też jest ważna informacja dla innych.

 

Ela


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

wczoraj jak sie polaczylem z wifi to po 2 godzinach dostalem komunikat"połaczono,brak internetu"nie moglem sie polaczyc z wifi a dzis rano patrze i jest wifi jakby sie samo naprawilo ale jak na dlugo


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@tomkill3. Takie sytuacje mnie też się zdarzają. Ale ja mam własne hasła, nie parowanie z użyciem WPS. Wtedy najlepiej rozłączyć i na nowo połączyć z siecią WiFi. 

Anonim

Nie dotyczy

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

Na moim FunBoxie też zrywało synchronizację i obecnie zdarzy się, że jak lampka @ w routerze zaczyna migać na czerwono, to wyłączam na ok.10 sek. zasilanie w routerze. Po chwili działa prawidłowo. A przedtem wyskakiwało drugie okno z panelem FB do ponownego sprawdzania połączenia internetowego. @tomkill3, jak będziesz miał włączony cały czas, to powinno się ustabilizować, albo jak wnerwi, to odłącz i włącz po 10 sek.

@Misiek62, byłeś szybszy,....chyba miodzik zadziałałEmotikon: Język