Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z zte 286

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z zte 286

Witam 

od paru dni mam mały problem z routerem zte FM 286

A mianowicie mam do tego routera podpięty switch który rozdziela internet na pokoje po kablu.(mam do tego 2 dodatkowe routery tplinka)

Około 2 dni temu pojawił się problem - router działa tylko po wifi natomiast switch nie przekazuje dalej neta.

wszytko działało w tej konfiguracji przez 18 miesięcy a tu nagle ....

szukam rozwiązania restarty routerów nic nie zmieniają 

jak sprawdzić czy switch działa poprawnie ? Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problem z zte 286

Powrót do fabryki i ponowna konfiguracja. Jeżeli masz możliwość, podepnij lapka albo desktopa pod kabel który idzie do switcha. Będziesz miał pewność że sygnał wychodzi z rutera. Mogła być jakaś automatyczna aktualizacja która wszystko wysypała...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problem z zte 286

Powrót do fabryki i ponowna konfiguracja. Jeżeli masz możliwość, podepnij lapka albo desktopa pod kabel który idzie do switcha. Będziesz miał pewność że sygnał wychodzi z rutera. Mogła być jakaś automatyczna aktualizacja która wszystko wysypała...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Problem z zte 286

Ja odradzam na starcie ustawienia fabryczne. Wykonaj testy krzyżowe podłączając odpowiednio urządzenia bezpośrednio do ZTE.

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Problem z zte 286

Hejka, @Adiamo czy udało Ci się ogarnąć problem ? któraś z podpowiedzi okazała się pomocna ? Jeśli tak, to śmiało, oznacz zgodnie z uznaniem tą, która pomogła najbardziej. Pozdrawiam 🙂