Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

livebox 3 Fr


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

livebox 3 Fr

Dostałem livebox 3 z francji po podłączeniu i wpisaniu danych do logowania otrzymanych od orange modem sie synchronizuje lecz nie łączy sie z internetem.jaka może byc tego  przyczyna?????

original.jpg

13 ODPOW. 13

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

livebox 3 Fr

Synchronizacja świadczy tylko o tym, że jest łączność z centralą, do poprawnego połączenia wymagana jest jeszcze właśnie autoryzacja loginem i hasłem. Jaki komunikat wyświetla Ci się po wciśnięciu przycisku z "i" na froncie?
Router dostałeś w salonie, czy od kogoś z Francji?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

livebox 3 Fr

Ruter dostałem od kogos z Francji komunikat po wcisnieciu "i" "network failure use the aplication ma livebox to repair your services


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

livebox 3 Fr

Jeśli wprowadzasz poprawny login i hasło do neostrady, może jeszcze być problem z konfiguracją połączenia w routerze. Prawidłowo powinny być wprowadzone:
Annex A, protokół: PPPoE, enkapsulacja: LLC, uwierzytelnianie: PAP/CHAP, VPI: 0, VCI: 35, DNS: 194.204.159.1, 194.204.152.34.

Nie jestem jednak pewien czy w LB3 jest możliwość zmiany tych ustawień. @Bartłomiej na pewno wiesz coś więcej na ten temat.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

livebox 3 Fr

@zbignieww Jest dokładnie tak jak mówisz. Nie ma możliwości zmiany ustawień PPPoE.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

livebox 3 Fr

Czyli nie ma możliwości poprawnego działania ruter livebox 3 fr


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

livebox 3 Fr

A jaka to prędkość neo?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

livebox 3 Fr

Do 20 mb a działa do 14mb


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

livebox 3 Fr

Mi się wydaje jest to, że masz "za nowy" soft w liveboxie. Usługi na ADSL mają chyba te same ustawienia w PL i FR i nie ma potrzeby ich zmian. Tylko u Ciebie identyfikator ma przedrostek fti/ który nie zadziała w Polsce i będziesz miał błędny login.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

livebox 3 Fr

Zgadza się identyfikator ma przedrostek fti/ poza tym lb sie loguje na stronir fr i nie ma możliwości zmiany na język pl.

Zapewnie zmiana softu by pomogła ale nie znalazłem żadnego oprogramowania