Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

reset nic nie dal ,mam dac ustawienia fabryczne z opcji funboxa?

Anonim

Nie dotyczy

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@tomkill3, daj ustawienia fabryczne, a potem sobie w zaawansowanych zmienisz hasło na swoje. Dodać telefon możesz z pozycji samego telefonu, wpisując jego kod PIN do panelu Funboxa, albo sparuj poprzez aplikację FunBox.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

"Dodać telefon możesz z pozycji samego telefonu, wpisując jego kod PIN do panelu Funboxa,"mozesz napisac krok  po kroku jak to robic w jakiej to jest opcji?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

Przechwytywanie.PNG


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

i skad wziac ten kod PIN?

Anonim

Nie dotyczy

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@tomkill3, powinien być w telefonie, jak u mnie, a jak masz z tym problem, to sparuj urządzenia aplikacją. Masz tam trzy dostępne sposoby konfiguracji. Jeżeli będzie prosiło Cię o hasło, to login admin, a hasło to 8 pierwszych lub cały (26 znaków) klucz WPA z etykiety FB. Potem hasło sobie zmienisz na swoje. Z kolei PIN dajesz do rubryki panelu routera>dodaj>zapisz.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@Anonim dalem ustawienia fabryczne i nie mam internetu pisze mi"połączono ,brak internetu" a kodu pin nie mam bo mam wzor zeby telefon odblokowac

sciagnalem aplikacje na telefon funbox i zeby sie polaczyc musze podac haslo do wifi,podaje ale nic sie nie dzieje ;/i nie ma zadnego kodu pin

Anonim

Nie dotyczy

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@tomkill3, odblokowanie telefonu nie ma nic wspólnego z konfiguracją, bo widocznie w ustawieniach telefonu dałeś wzór blokady. Natomiast aplikacja FB wymaga dostępu w Twoim telefonie do wszystkich przypisanych jej zezwoleń.

@tomkill3, a wogóle "bawisz się" z konfiguracją przez aplikację, czy samym telefonem? 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@Anonim to co mam robic?dzwonil mi facet z orange bo zglosilem ze nie dziala mi wifi i mowil ze jak z mojej winy to  zaplace 150zl ,dlatego chce sam naprawic ,wszedlem na 192.168.1.1 i w funboxie ustawilem "ustawienia fabryczne" cos sie zaczelo wczytywac i sprawdzilem funbox wylaczyl sie a pozniej wlaczyl .i myslalem ze naprawi to problem ale nic to nie dalo reset tez nic nie dal


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@Anonim moze przycisk wps nacisnac  na funboxie?