Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

bez jego pomocy

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

No cóż, najlepiej dogadać się z adminem czyli ojcem. 

Zarządza się tym w opragramowaniu modemu po zalogowaniu się do niego, lub przez apke Mój FUNBOX. o ile to ten modem.. Oczywiście trzeba znać hasełko. 😁

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

@gtrisupra  dopytam , czy w PC jak napisałeś w temacie, czy na modemie? 

Jeśli na modemie, to bez śladów tylko admin to zmieni. Jak nie masz hasła do routera, niewiele zrobisz...

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

Tata chyba zrobił to celowo dbając o dziecko i tylko On jako admin może to zmienić (niemniej popieram taką decyzję taty).

Anonim

Nie dotyczy

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo


@gtrisupranapisał(-a)

bez jego pomocy


Trzeba złamać hasło, zdjąć ograniczenia na FunBox i tyle w temacie 😉

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

@Anonim  nie namawiaj do złego 😁😉 (poza tym można bez łamania haseł - jak?, wiem ale nie powiem 😎)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

@Anonim  widzisz...To chyba nie o to chodzi..😉 znamy szybsze metody..Bez łamania haseł ( ale nie podpowiadamy)

Ważne, aby legalnie i w zgodzie z naturą 

Anonim

Nie dotyczy

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

Nie trzeba być ekspertem, by się zalogować to FunBox, ale po co, skoro rodzić ogranicza, to pewnie ma powody, ja nie pomogę, mam zasady 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

Wystarczy zmienić adres MAC urządzenia. Jak? Wystarczy wyszukiwarka.
Anonim

Nie dotyczy

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

@Anonim tu się zgodzę. Pewnie tata autora nie robi tego z czystej złośliwości ale ma swój powód. Tak jak rodzice dzwoniący do swojego operatora nałożyć blokadę na APN.