Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rt ax58u - Orange tv


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

rt ax58u - Orange tv

Koledzy, ogarnął ktoś ustawienia Orange TV na tym ruterku, bo nie wiem czy rozszerzać usługę.

Z ustawieniem internetu nie mialem problemu.

9 ODPOW. 9

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

rt ax58u - Orange tv


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

rt ax58u - Orange tv


@agat13napisał(-a)

@tqlis1 https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/%C5%9AWIAT%C5%81OW%C3%93D-1Gb-s-i-router-Asus-rt-ax58u/m-...

Poza tym jak weźmiesz android box, to bez vlan ogarniesz...


Dzięki, czytałem wcześniej ten temat i wychodzi na to, że nie udało się nikomu.

 

Jeżeli chodzi o android box, to masz na myśli jakiś dedykowany z Orange, czy pierwszy lepszy, no i czy gdzieś jest opis jak to skonfigurować?

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

rt ax58u - Orange tv

@tqlis1  podejrzewam że koledze @agat13  chodziło o ten dekoder Dekoder 4K Stream | Orange Polska


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

rt ax58u - Orange tv

Czyli wystarczy pociągnąć skrętki z Asusa i bez ustawienia Vlanów zadziała od razu?

 

Ponadto czytam, że dają go tylko do multirumu, więc słaba ta porada, że nie trzeba ustawiać Vlanów na Asusie, bo niby jak zadziała główny dekoder?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

rt ax58u - Orange tv

Takie opcje mam do wyboru na Asusie, jak możecie to poradźcie proszę:

tqlis1_0-1675158068626.png

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

rt ax58u - Orange tv


@tqlis1napisał(-a)

Ponadto czytam, że dają go tylko do multirumu, więc słaba ta porada, że nie trzeba ustawiać Vlanów na Asusie, bo niby jak zadziała główny dekoder?


Z tego co wiem to ten dekoder można również dostać jako główny, ta opcja że tylko do multiroomu była na początku wprowadzenia go do oferty Dekoder Orange 4K Stream jako główny - Nasz Orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

rt ax58u - Orange tv

O proszę, dziękuję.

 

Zatem proszę o wyjaśnienie jeszcze jak ten dekoder wpiąć do rutera? Czy wystarczy po prostu połączyć go skrętką z ruterem, czy trzeba coś jeszcze ustawiać na ruterze?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

rt ax58u - Orange tv

@tqlis1 Dekoder po skrętce lub przez wifi. Normalnie najlepiej połączyć na konfigurację i pierwsze uruchomienie po kablu. Skoro będziesz miał modem Orange (niestety konieczność), to zrób to na FB. Później kombinuj według instrukcji wyżej na Swoim...i kombinuj 🙂

My sami tego nie robiliśmy, ale chętnie usłyszymy o Twoim sukcesie