Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ip stałe na zmienne

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 0

ip stałe na zmienne

@Anonim czyli rozwiązanie to tylko vpn czy jeżeli zmieni mi sie port to będzie brane jako nowe ip?

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

ip stałe na zmienne

Nie wiem czy powinienem tu coś więcej pomagać. Tym bardziej w uzyskiwaniu przewag w grze.

Jeśli ktoś Cię atakuje, powinieneś to zgłosić w odpowiednie miejsca. VPN też zazwyczaj nie jest bezpieczny, zmieni IP, ale po chwili i tak atak w grze może nastąpić.

Jeśli działania wychodzą poza grę czy teamspeaka, to tym bardziej należy to zgłosić.
Anonim

Nie dotyczy

ip stałe na zmienne

Może warto przeskanować komputer czy nie ma jakiejś infekcji robaki i inne rzeczy. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 0

ip stałe na zmienne

@Anonim komputer jest czysty według mnie  jest to zwykły  atak ddos od innych osób , dlatego chciałbym zmienic ip zebym nie mógł być ddosowany

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

ip stałe na zmienne

Zmiana IP ci nic nie da, bo admini widzą IP każdego użytkownika tsa.. Zmienisz a i tak je będą wiedzieć jak się połaczysz. Rozwiązaniem jest tylko vpn/proxy. Albo zmień tsa jak tam tacy administratorzy są..


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 0

ip stałe na zmienne

@-brtk- no to pojde na własnego ale pierw musze zmienic jakoś to stare ip 

Anonim

Nie dotyczy

ip stałe na zmienne

@jarekwalekGdzie chcesz zmienić stare IP ?

Edit Czy masz ten router od Orange ?

http://www.orange.pl/is_b2c.phtml?selectedProducer=TP-Link&selectedTerminal=Orange Modem WiFi (TD-W8950N)&terminalChosen=true 

 Czy w loginie do Neostrady masz /ipv6 xxxxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez xxxxxxxx@neostrada.pl ?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

ip stałe na zmienne

Jak masz w loginie ipv6 to czasami ip potrafi byc dlugo niezmienne, jezeli nie masz to kazdy restart routera lub co 22/24h zmienia ci ip. Nie masz innej mozliwosci na zwyklej niestradzie/swiatle.

Dla przykladu, ja na vdslu przy ipv6 w loginie mialem niezmienne ip nawet dwa miesiace jak nie restartowalem modemu.

Wejdz sobie na jakas strone moje ip czy cos podobnego, znajdziesz w google, wyswietli ci sie tam twoje ip, wylacz i wlacz router i znowu wejdz na ta strone, ip powinno byc inne.