Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

funbox 6 problemy z zapytaniami arp


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 114
  • 0

funbox 6 problemy z zapytaniami arp

@agat13 Z trudem ale udało mi się przez chat założyć zgłoszenie wewnętrzne w Orange. Najpierw zostałem poproszony o kontakt na Forum Orange 🙂 z ekspertami


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

funbox 6 problemy z zapytaniami arp

@amarekw 

Witaj w klubie.🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 114
  • 0

funbox 6 problemy z zapytaniami arp

Zgłoszenie zostało zamknięte, bez próby nawet kontaktu czy to mailowego czy to telefonicznego. Żenada

 

Poziom wsparcia zerowy, ciekawe kiedy będą ankiety zadowolenia z usługi. 🙂 Orange nie będzie miał wysokich ocen, raczej takie pełzające po ziemi. Gratuluję firmie Orange, pobiłaś rekord u mnie najgorszej obsługi, aż takiego poziomu się nie spodziewałem.

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

funbox 6 problemy z zapytaniami arp

@amarekw 

No niestety, ale w tym wypadku dokładnie takiego obrotu sprawy się spodziewałem. Nic na to nie poradzą, więc nie bądą z Tobą o sprawie dyskutować. "Jak chcesz podyskutować, to sobie podyskutuj na NO". To jest standardowa sugestia BOK przy wszystkich tego typu problemach. Nie ma żadnej oficjalnej metody zgłaszania błędów w oprogramowaniu dzierżawionych urządzeń. Nie ma żadnej dokumentacji zmian wprowadzanych w kolejnych aktualizacjach (bardzo zresztą rzadkich). Niektórzy z kolegów na NO są przekonani, że to co tu piszemy jest śledzone przez zainteresowane osoby i brane pod uwagę. Może i tak jest, ale nawet jeśli, to efekty są głęboko utajnione, rzekłbym niedostrzegalne gołym okiem. IMHO ta polityka jest skandalicznym przejawem arogancji i bardzo negatywnie odbija się na wizerunku marki. Wielokrotnie postulowano na NO kroki mogące nieco złagodzić to wrażenie, ale wszystkie te sugestie są konsekwentnie ignorowane. To zniechęca do dalszych działań.