Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zdalne uruchomienie laptopa

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2212
  • 8269
  • 33

Zdalne uruchomienie laptopa


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@pirenej  @j131  ja tego używanego taniego laptopa potrzebuje tylko do wake on lan i wake on ac i żeby 7 się dało zainstalować innych oczekiwań nie mam a nie wiem który ma taką funkcję i dlatego potrzebuje waszej pomocy. 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2212
  • 8269
  • 33

Zdalne uruchomienie laptopa

weź sobie tego cienkiego klienta co @j131 pokazał i trzymaj go stale włączonego. Nic mu nie będzie, tak samo jak nic nie jest tym wszystkim Twoim routerom, AP i kamerkom.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@pirenej  ja raczej byłbym za jakimś laptopem niż za stacjonarnym bo potrzebuje tego żeby za pomocą  laptopa wybudzić 2 laptopa za pomocą wake on lan bo to tylko działa niestety tylko w sieci lokalnej.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2212
  • 8269
  • 33

Zdalne uruchomienie laptopa

ten cienki klient to jest jak właśnie taki ubogi laptop, klasy netbook, tylko w innej obudowie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@pirenej  ale tu trzeba monitora do niego a monitor tylko miejsce zajmuje chyba że to będzie mały monitor co miejsca tyle nie zajmuje ale nie wiem jaki.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2212
  • 8269
  • 33

Zdalne uruchomienie laptopa

no i klawiaturę potrzebuje, no niewiarygodne! Potrzebne są tylko do odpalenia, potem można odłączyć. Monitor, jak nie masz, przypomnij sobie o jakim marzyłeś i taki sobie kup. Ten cienki klient potrzebuje VGA albo display port.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@pirenej  ja to tylko potrzebuje do wybudzenia 2 laptopa chyba że jest coś innego niż laptop lub komp stacjonarny co dzięki niemu wybudze tego laptopa w 1 sieci lokalnej?. A da się tak zrobić żebym podłączył kabel z tego kompa mini stacjonarnego do laptopa i bym miał 2 obrazy pulpitu i bym sobie tylko przemieniał?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2212
  • 8269
  • 33

Zdalne uruchomienie laptopa

najlepiej powróć do tego: https://en.wikipedia.org/wiki/XY_problem


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@pirenej  dobry żart 🙂 a ja pytam serio