Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zdalne uruchomienie laptopa

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@j131 no racja 🙂 to chyba jedyny sposób żebym go wybudził? 🙂 jeśli gniazdko nic nie daje?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@j131  @pirenej  ja bym go może i zostawił włączonego tego laptopa byłoby wtedy najlepiej ale tu chodzi o zasilacz czy nie byłby za bardzo gorący niechce wywołać pożaru w domu a ja tam jestem co 2 miesiące.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5477
  • 22050
  • 180

Zdalne uruchomienie laptopa

@Januszbba 

Zasilacz sam z siebie stwarza minimalne zagrożenie. Ale litowo-jonowe baterie stale pod prądem (czy to w laptopie czy to w smartfonie) to całkiem realny problem. Osobiście widziałem co się dzieje jeśli ulegną uszkodzeniu. Nie jest to przyjemny widok (choć może być całkiem spektakularny).

Dlatego słyszysz tu stale jedną frazę: zapomnij o tym laptopie, zainwestuj w takie malutkie PC które prądu bierze tyle co na lekarstwo, baterii nie potrzebuje, zainstaluj na nim to oprogramowanie do chmurowego dostępu i masz problem z głowy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@j131  no tak  ale ja tego laptopa używam jak tam przyjeżdzam i niechce z niego rezygnować więc pozostaje mi zostawić go w tryb uśpienia i za pomocą team dostać się do smartfona co jest tam gdzie laptop i wybudzić go za pomocą apki wol i tak pewnie innego rozwiązania tu nie ma.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2079
  • 7645
  • 31

Zdalne uruchomienie laptopa

no to nie zapominaj i czytaj ze zrozumieniem


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@j131 Dzięki za rady


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@j131 Doszedłem do wniosku że zostawie tego laptopa włączonego i baterie wyjme i strachu wtedy nie będzie 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2079
  • 7645
  • 31

Zdalne uruchomienie laptopa

W takim razie, ponieważ ja byłem pierwszy który to doradził, oznacz proszę moją poradę jako rozwiązanie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zdalne uruchomienie laptopa

@pirenej  Zrobiłem 🙂 Dzięki